Menu

Vychytaná brašna na notebooky

13.09.2018 09:37 | Milan Loucký + Přidat komentář
Vychytaná brašna na notebooky

Vychytaná brašna na notebooky | foto: CHIP

Každý den jsem konfrontováni s potřebou přenášet svůj notebook. Ten je potřeba v práci, při studiích, na služebních i soukromých cestách.

To přináší přirozenou potřebu mít svůj notebook v bezpečí kvalitní brašny. Brašna Natec Boxer je kvalitně vyrobená, poskytuje bezpečí pro notebook a zaujme svým profi designem z klasické černé tkaniny, střihem a způsobem prošití – to vše dává brašně stylový business vzhled. Je proto ideální volbou pro ty, kdo ocení vysokou kvalitu a spolehlivost při přepravě notebooku, ale také funkčnost a možnosti užití. Natec Boxer má vedle hlavní polstrované komory s rámem pro notebook i dvě další prostorné přihrádky.  Brašna splňuje všechny požadavky uživatele, který je často na cestách a v pohybu.

To, co odlišuje brašnu Natec Boxer od ostatních obdobných výrobků, je využití řady řešení, která směřují k posílení bezpečnosti nejen přenášeného notebooku, ale i jeho periferií:

• Air Cell System (A.C.S) – dodatečné polstrování pro tlumení nárazů,

• Anti-Shock System (A.S.S) – zdvojený, odolný polstrovaný rám,

• X-Holding System (X.H.S) – systém elastických pásků pro pevné uchycení notebooku,

• Systém Trolley – pro snazší používání s ostatními cestovními kufry.

Brašna Natec Boxer je vyrobena z materiálu s označením Nylon 1680D, přezdívanému balistický nylon, jež se vyznačuje se vysokou odolností. Vysoké nároky na kvalitu provedení platí i na odolnou a pevnou ručku, gumové podložky na spodní části a kovový zip, spony i přezky.

Výhodou brašny je velký prostor a bezpočet vedlejších funkcí. Brašna je vybavena dalšími kapsami na zip. V hlavním jejím prostoru, vedle velkého oddělení pro notebook s elastickými pásky systému X.H.S., jsou další kapsy na suchý zip pro periferie notebooku. Brašna slouží také k bezpečnému přenášení vytištěných dokumentů a materiálů a dalších i drobných předmětů.

Dostupnost a cena

Brašna na notebook Natec Boxer je dostupná ve dvou velikostních provedeních (pro notebooky 15,6" nebo 17,3") a k dostání je prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 428 Kč respektive 594 Kč včetně DPH. 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení