Menu

Vydrží to akumulátory? Smartphony bude brzy možné nabíjet výkonem 240 W

03.01.2023 15:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Vydrží to akumulátory? Smartphony bude brzy možné nabíjet výkonem 240 W

Vydrží to akumulátory? Smartphony bude brzy možné nabíjet výkonem 240 W | foto: Realme

Loni čínský Oppo představil 240W nabíječku pro mobilní telefony a nyní na internet unikly první fotky. Jejího uvedení na trh se zřejmě dočkáme už brzy. Je ale otázkou, zda akumulátory nabíjení tak vysokým proudem vydrží a zda se to neprojeví na jejich životnosti.

Už brzy bude zřejmě možné smartphony nabíjet neuvěřitelným výkonem 240 W. Pro uživatele to bude mít samozřejmě obrovskou výhodu v ultra rychlém nabíjení, na druhou stranu je ovšem otázkou, zda to akumulátory vůbec vydrží. V každém případě se nyní objevily první obrázky nabíječky, která takový výkon nabízí.

Nabíjení smartphonů výkonem 240 W: průkopníkem je Oppo

supervooccharger

Tyto uniklé snímky zřejmě zobrazují první 240W nabíječku Oppo. | Zdroj: MyDrivers

Průkopníkem ultra výkonného nabíjení je Oppo a brzy představí svůj smartphone, ke kterému bude k dispozici 240W nabíjecí adaptér. Zde se hlásí ke slovu značka Realme, přesněji řečeno připravovaný model Realme GT Neo 5.

Nabíjecí adaptér SuperVooc je k vidění na prvních fotkách, což znamená jediné: od uvedení na trh už nás dělí zřejmě jen pár dnů. Akumulátory ale dostanou dost zabrat a zdravé to pro ně jistě nebude.

Zdroj: MyDrivers

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení