Menu

Výkonné herní PC s možností konfigurace

26.03.2013 14:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Výkonné herní PC s možností konfigurace

Výkonné herní PC s možností konfigurace | foto: CHIP

Prodejem hotových herních PC se už příliš firem nezabývá, protože výkonný hardware rychle stárne a klesá na ceně. T.S.Bohemia to řeší tak, že si jej můžete sestavit na objednávku a nechat bezplatně poslat. Momentálně nejvýkonnější herní stanice značky Barbone nese označení W Eagle Gold a je k dostání za slušné peníze.

 

 

 

Základ tohoto herního počítače tvoří procesor Intel ceore i7-3770 s frekvencí 3,4-3,9 GHz a grafická karta nVidia GeForce GTX 670. O rychlý běh systému a aplikací se stará 120GB systémový SSD disk Kingston SSDNow V300, o prostor pro data pak 1TB magnetický HDD Western Digital Blue WD10EZEX. Standardní sestava je osazena 8 GB RAM, to vše pak sedí v základní desce Gigabyte Z77-D3H, uložené spolu s 500W zdrojem Seasonic do skříně Sharkoon T9. Tato konfigurace se nám za cenu 30 990 Kč vč. DPH a Windows 8 docela líbí, ale v konfigurátoru na stránkách prodejce je možné ji snadno upravit.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení