Menu

Využijte Google pro pohodlné vyhledání ubytování

20.10.2017 12:30 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Využijte Google pro pohodlné vyhledání ubytování

Využijte Google pro pohodlné vyhledání ubytování | foto: CHIP

Mapy Googlu vám pomohou nejen naplánovat trasu, ale také vyhledat vhodné ubytování.

Chcete-li například najít hotel v lokalitě, do které se chystáte, stačí, když do vyhledávače napíšete název místa a za něj slovo »hotel«. Vyhledávání můžete zúžit zadáním konkrétní ulice nebo čtvrti. Do vyhledávače tedy můžete zadat třeba »Praha hotel« nebo »Praha Žižkov hotel«.

Google následně zobrazí mapu s místně dostupnými hotelovými službami a jejich seznam. V horní části máte možnost své zadání ještě přesně specifikovat, takže můžete vyplnit datum příjezdu a odjezdu, počet hostů a další údaje. Seznam dostupných hotelů si můžete nechat seřadit podle relevance, ceny nebo třeba hodnocení uživatelů. Když si vyberete konkrétní hotel, Google zobrazí další podrobné informace, kontaktní údaje, hodnocení, fotografie a možnosti, jak si vybraný hotel rezervovat. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení