Menu

WhatsApp pro Windows je jako vyměněný

24.03.2023 10:20 | Pavel Trousil + Přidat komentář
WhatsApp pro Windows je jako vyměněný

WhatsApp pro Windows je jako vyměněný | foto: Unsplash

V obchodě Microsoft Store je nyní připravena ke stažení nová verze aplikace WhatsApp pro systém Windows. Tento oblíbený messenger nyní údajně běží vyšší rychlostí a nabízí vylepšenou funkci volání.

Odesílání a přijímání zpráv prostřednictvím WhatsAppu nefunguje jen na chytrém telefonu. Pomocí aplikace WhatsApp Web můžete například posílat zprávy také prostřednictvím prohlížeče z tabletu nebo počítače. S aplikací WhatsApp Desktop je pak tento messenger dokonce k dispozici jako samostatný program pro PC se systémem Windows. Díky tomu můžete chatovací službu používat i bez prohlížeče.

what1-nahled

V obchodě Microsoft Store na vás čeká nová aplikace WhatsApp Desktop, | Zdroj: screenshot MS Store.


Od dnešního dne je k dispozici ke stažení aktualizace pro "WhatsApp Desktop": Nová desktopová aplikace pro Windows nyní nabízí rychlejší načítání a uživatelsky přívětivé rozhraní. Aplikace umožňuje účast až 8 osob ve skupinových videohovorech a až 32 osob ve zvukových hovorech. Meta, která je tvůrcem, plánuje tyto limity v budoucnu ještě zvýšit.

what2-nahled

Má vylepšené rozhraní, ale hlavně rychlost a možnosti volání. | Zdroj: screenshot Meta WharsApp.


Meta také plánuje rozšířit podporu pro další zařízení. Již byla spuštěna nová beta verze aplikace WhatsApp pro tablety se systémem Android a v současné době je v rané beta verzi nová, rychlejší aplikace pro stolní počítače Mac.

Zdroj: Meta WhatsApp

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení