Menu

World of Warships: Legends – uzavřená beta

07.12.2018 12:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
World of Warships: Legends – uzavřená beta

World of Warships: Legends – uzavřená beta | foto: CHIP

Již nyní se lze registrovat do uzavřené bety a získat výhody v den startu!

Hra World of Warships: Legends se připravuje na uzavřený beta víkend, v němž si první námořníci vyzkouší očekávaný příchod lodních bitev na konzolích. První měření sil tak proběhne již o víkendu od 21. prosince na PlayStation4 a Xbox One.

Půjde v podstatě o první velký veřejný test před vydáním hry, na němž si hráči odzkouší svoje schopnosti a současně dají vývojářům tolik potřebný zpětný pohled. Uzavřená beta nabídne hráčům americké a japonské lodě, ti si tak vychutnají sílu lodí jako Iowa nebo Amagi. Bojové mise navíc přinesou mnoho zajímavých odměn a samozřejmě také tolik potřebné XP.

World of Warships: Legends rozšiřuje zážitek původní hry o možnosti, které nabízejí jen konzole. Bitvy, tempo kampaní, to vše je svižnější. Vizuální vylepšení v oblasti vody, kouřových efektů a modelů lodí také pomáhá vytvořit nejnovější verzi World of Warships: Legends mnohem více realističtější a poněkud dravější než kdykoli předtím.

Hráči se mohou přihlásit do budoucích víkendů Closed Beta pro World of Warships: Legends již nyní, aby získali speciální odměny při startu naplánovaným na 21. prosince 2018.

Předběžně se zaregistrujte na adrese: https://wowslegends.com.

Trailer na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=34wqmNO_urQ.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení