Menu

Xiaomi otevřelo nový obchod v Ostravě

30.05.2019 16:40 | Milan Loucký + Přidat komentář
Xiaomi otevřelo nový obchod v Ostravě

Xiaomi otevřelo nový obchod v Ostravě | foto: CHIP

Společnost Xiaomi otevřela reprezentační prodejnu Xiaomi Mi STORE, tentokráte v ostravském nákupním centru Forum Nová Karolina.

Spolu s touto prodejnou jde už o devátou prodejnu v České republice. Doposud byl v Ostravě umístěn pouze kiosek Xiaomi Mi ZONE, kterých je nyní po celé České republice šest. 

Otevření dalšího designového obchodu potvrzuje zájem Xiaomi přibližovat se svým zákazníkům. Zároveň zde prezentují široké spektrum produktů. Kromě mobilních telefonů si zde zákazníci mohou reálně „osahat“ produkty z oblasti elektromobility, chytré náramky a hodinky, robotické vysavače s lokální laserovou navigací či přístroje do chytré domácnosti propojené do jedné aplikace, jako jsou konvice, indukční vařič, rýžovar či čistička a osvěžovač vzduchu.

V den otevření byla k dispozici speciální nabídka. Pro prvních 330 zákazníků byly k dispozici vybrané produkty za zlomek jejich ceny. Například telefon Mi A2 za 499 Kč, Redmi Note 5 za 399 Kč, rýžovar za 299 Kč, fitness náramek Amazfit Bip za 199 Kč nebo zubní kartáček Mi Toothbrush za 59 Kč. Kromě toho na všechny telefony byla plošná sleva 10 % a na všechny ostatní produkty 30 %.

Nebylo divu, že o akci byl enormní zájem a fronta zákazníků se táhla až mimo nákupním centrum. Někteří zájemci čekali už od odpoledne předcházejícího dne před otevřením. Za jediný den pak prodejnou Xiaomi Mi STORE prošlo více než tisíc platících zákazníků. Mezi nejprodávanějším zbožím byly dle očekávání aktuální mobilní novinky Redmi Note 7 a Mi 9, dále chytré náramky Mi Band 3, Amazfit Bip, Amazfit Stratos 2S, a neposlední v řadě robotické vysavače Mi Robot Vacuum. Největší obrat pak přinesly elektrické koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter, které si zájemci mohli na místě i vyzkoušet na venkovní dráze.

Při otevření byly přítomny i celebrity českého showbusinessu, například finalistka soutěže Česká Miss 2018 Jana Šišková, Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková nebo modelka Kristýna Kubíčková. Otevření si nenechali utéct ani bojovníci a hvězdy MMA Machmud Muradov, David Kozma, Václav Mikulášek a Tomáš Linh Le Sy.

Za Xiaomi se slavnostního aktu „stříhání pásky“ zúčastnili Gao Guojun, Country Manager Cz&Sk of Xiaomi Inc. a Viktor Hajíček, generální ředitel Witty Trade, zastupující Xiaomi v ČR, který k tomu uvedl: „Ostravané se mohou těšit na spoustu novinek, na produkty propojené ve společném ekosystému, které lze ovládat přes chytré telefony, což je mimo jiné jeden z cílů Xiaomi.“

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení