Menu

Za měsíc přijde do Česka služba Disney+: na jaké seriály se můžete těšit?

18.05.2022 09:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Za měsíc přijde do Česka služba Disney+: na jaké seriály se můžete těšit?

Za měsíc přijde do Česka služba Disney+: na jaké seriály se můžete těšit? | foto: Thibault Penin/Unsplash

Malý český trh s předplacenými video streamovacími službami v polovině června obohatí další americká platforma – Disney+. Na jaké novinky by se měli fanoušci seriálové tvorby těšit a kolik vlastně bude nová streamovací služba stát peněz?

Oficiální příchod Disney+ do České republiky (a dalších okolních států) je naplánován na 14. června. Škoda, že se Disney nepodařilo launch uspíšit na 1. června, tedy na Mezinárodní den dětí. Novinka na tuzemském trhu doplní Netflix, HBO Max, Apple TV+, Amazon Prime a novácké Voyo. Jaké seriály na Disney+ nejvíce doporučujeme?

Mandalorian a Obi-Wan Kenobi

Na motivech ze světa Hvězdných válek Disney+ ukazuje, jak silnou zbraní je monopol na jakýkoliv obsah týkající se ságy Star Wars. Už před dvěma lety dorazil seriál Mandalorian, vesmírný western s Pedro Pascalem v hlavní roli. Celá řada fanoušků byla ochotna si službu předplácet jen kvůli tomuto počinu. Letos se dočká třetí série.

Tady ale “těžba tématu Star Wars” zdaleka nekončí. Kromě třetího Mandaloriana bude totiž letos Disney+ spouštět i zcela nový seriálový hit o životě Jedi mistra Obi-Wana Kenobiho, kterého mohou fanoušci znát z původních i prequel filmů. Děj se bude odehrávat po událostech spojených s Rozkazem 66. V seriálu se ikonické postavy ujmul jedinečný Ewan McGregor.

Simpsonovi

simpsons

| Zdroj: 20th Century Fox

Naprostá ikona animované seriálové zábavy pro mladší a dospělé. Disney+ uchvátilo velkou spoustu potenciálních fanoušků tím, že zahrne všech 33 sérií a 728 epizod seriálu o žluté rodince ze Springfieldu. A podle všeho by neměla chybět česká lokalizace – a hlavně tolik oblíbený dabing.

Cokoliv od Pixar

Další ohromnou výhodou společnosti Disney v kontextu jejich videoplatformy je vlastnictví studia Pixar. Pokud tedy máte malé děti, nebo sami rádi holdujete animovaným filmům od Pixar, Disney+ může být výbornou volbou. Nabídka je hned ze začátku velmi široká, nechybí ani český dabing a také příslib brzkých premiér filmů, jako je Proměna nebo Luca.

Jak už zaznělo, Disney+ doplní v polovině června již vcelku nabušenou nabídku VOD služeb (video on demand) na českém trhu. Cena měsíčního předplatného je 199 Kč, přičemž si můžete rovnou zaplatit i roční taxu za 1 990 Kč. Zároveň, pokud si objednáte roční předplatné do 26. června, máte nárok na speciální cenu 1 590 Kč, což lze též rozpočítat jako 132 Kč měsíčně.

Zdroj: Disney+

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení