Menu

záchranné Boot CD zdarma

24.03.2010 12:54 | Redakce Chip + Přidat komentář
záchranné Boot CD zdarma

záchranné Boot CD zdarma | foto: CHIP

Společnost AVG Technologies představila další z volně dostupných produktů. AVG Rescue CD dává k dispozici všem zákazníkům (včetně těch, kteří používají volnou edici AVG Free).

Společnost AVG Technologies představila další z volně dostupných produktů. AVG Rescue CD, dosud součást produktové řady pro malé podniky, se používá ke zotavení počítačů, které nejsou schopny startu nebo jsou infikovány natolik, že nejsou schopny běžného provozu. Firma nyní dává k dispozici Rescue CD všem zákazníkům (včetně těch, kteří používají volnou edici AVG Free). Produkt lze stáhnout  na jakékoli CD nebo USB, následně vložit do poškozeného počítače a použít jako oživovací disk. 

Tato nabídka v sobě obsahuje všechny základní nástroje pro uživatele, včetně: 

  • Komplexní sady administračních nástrojů
  • Nástrojů pro léčbu systému od virů a spyware útoků
  • Vhodné léčby operačního systému Windows
  • Schopnosti provést čistý start z CD


Při problémech se startem se software poškozeného počítače, používajícího AVG Rescue CD, automaticky připojí na všechny pevné disky počítače a proskenuje je proti virům a malware. Rescue CD také automaticky navrátí do počítače bezpečné síťové připojení. Pokročilí uživatelé mohou využít aplikaci Windows Registry editor, TestDisk pro záchranu smazaných dat, smazaných souborů a ztracených částí, vyhledávač navigačních dokumentů a Ping tool pro jednoduchou diagnostiku sítě.
AVG Rescue CD je bootovací funkce založená na Linuxu s již integrovaným základním bezpečnostním softwarem AVG. AVG Rescue CD je možné stáhnout zdarma na stránkách AVG www.avg.com/us-en/avg-rescue-cd a vypálit na jakékoli CD, DVD nebo jej lze uložit přímo na USB disk.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení