Menu

Zalman na Computexu 2018 představil nové produkty

08.06.2018 08:19 | Milan Loucký + Přidat komentář
Zalman na Computexu 2018 představil nové produkty

Zalman na Computexu 2018 představil nové produkty | foto: CHIP

Mezi novinkami značky Zalman zaujaly návštěvníky veletrhu Computex 2018 především nové typy vodního chlazení v produktové řadě EQ, nové počítačové skříně s originálním LED podsvícením a také zbrusu nové designové herní myši.

Mezi novinkami ale nechyběly ani chladicí podložky pod notebooky nebo ventilátorová chlazení CPU.

Nové počítačové skříně řady K formátu ATX Mid se vyznačují moderním designem s netradičním LED podsvícením, skříně řady S jsou naopak maximálně strohé a používají efektní kartáčovanou ocel. Nabídku nových skříní uzavírají modely H4 a Z7 Neo. Nové myši Zalman se vyznačují příznivým poměrem cena výkon, zatímco vodní chlazení řady EQ přináší vysoce výkonnou pumpu, která garantuje velký chladicí výkon.

Sériová výroba nových produktů Zalman začne ve třetím čtvrtletí tohoto roku a na český trh budou novinky uváděny ve druhé polovině roku 2018.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení