Menu

Záložní zdroje pro PC i NAS

14.02.2014 14:19 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Záložní zdroje pro PC i NAS

Záložní zdroje pro PC i NAS | foto: CHIP

Společnost Conquest Entertainment se v ČR stala distributorem UPS zařízení PowerWalker, jejichž cena začíná na 999 Kč. PowerWalker UPS jsou kompatibilní s NAS servery QNAP, Asustor, Synology a Thecus.

vi-650-850-1000-1500-2000-lcd-fr-series-nahled

Pro ochranu osobních počítačů jsou určeny USP PowerWalker VI LCD, což jsou inteligentní a kompaktní záložní zdroje typu line interactive (stabilizují napětí na výstupu). Chrání elektronická zařízení před všemi formami přerušení napájení, včetně úplného výpadku napájecí sítě, a zajišťují ochranu proti přetížení na výstupu.

Jsou vybaveny mnoha funkcemi, které umožňují delší a spolehlivější provoz připojeného zařízení. LCD displej informuje uživatele o zařízení (vstupním/výstupním napětí, režimu střídavého proudu, úrovni zatížení, kapacitě baterie). Přes USB je možné záložní zdroje propojit s PC nebo NAS servery a spravovat přes dodaný software WinPower.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení