Menu

Změna strategie u Samsungu? Galaxy S21 by mohl nahradit celou řadu smartphonů

01.09.2020 07:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Změna strategie u Samsungu? Galaxy S21 by mohl nahradit celou řadu smartphonů

Změna strategie u Samsungu? Galaxy S21 by mohl nahradit celou řadu smartphonů | foto: Janitors/Foter.com

S chytrými telefony Galaxy S21 by Samsung mohl dosáhnout úplně nové úrovně. Výrobce smartphonu si pohrává s myšlenkou přidat k novému špičkovému zařízení stylus a úplně zrušit jinou řadu Galaxy.

To, že Samsung připravuje další řadu Galaxy S21, by už nemělo být velkým překvapením a považuje se za jisté. Hlavní řada Galaxy patří k nejoblíbenější modelům smartphonů na světě a už se objevují informace, co vše by příští rok mohla nová generace S21 přinést. Prosakují informace, že spolu s uvedením Galaxy S21 chce výrobce jinou modelovou řadu ze své nabídky ukončit.

Jak uvádí korejský portál "TheElec" viz SamMobile, společnost Samsung má na mysli řadu Galaxy Note. Doposud se tyto dvě modelové řady lišily hlavně velikostí a dotykovým perem, které je součástí modelu Note. Nyní výrobce přemýšlí o tom, že stylusem vybaví Galaxy S21 a řady Note se do budoucna vzdá.

Modely Galaxy: jak Samsung hodlá uspokojit všechny zákazníky

samsungstrategie1

Galaxy S20 je k dispozici ve třech variantách. Samsung by něco podobného mohl udělat i v řadě S21, a dokonce dát modelu Ultra poprvé dotykové pero. | Zdroj: Samsung

Samsung by tedy mohl zamýšlet tři varianty Galaxy S21. Jsou interně uvedeny pod názvy M1, M2 a M3 a pravděpodobně by to v prodejních verzích měly být kromě standardní varianty také modely Plus a Ultra. Stylus by měl bý nakonec dodáván pouze ve variantě Ultra. Tento model bude pravděpodobně největší a nejvíce podobný současnému Note. Uživatelům, kteří ovládací pero nebudou chtít, tak v řadě S21 nebude vnucováno a mohou si vybrat i z variant bez něj.

Zatím však jde o spekulace o dalším směru vývoje produktové řady Galaxy a souvisejících vizích. Zbývá zjist, zda řada Note skutečně z produktového portfolia nakonec zmizí. Jedním z faktorů, které rozhodnou, bude úspěch současné verze Samsung Galaxy Note 20, kterou bude výrobce jistě velmi pečlivě sledovat a analyzovat.

mohlo by vás také zajímat: uniklé video odhaluje podrobnosti o novém modelu Apple, iphone 12

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení