Menu

ZyXEL uvádí powerline adaptéry s rychlostí až 600 Mb/s

16.10.2013 11:40 | Radek Kubeš + Přidat komentář
ZyXEL uvádí powerline adaptéry s rychlostí až 600 Mb/s

ZyXEL uvádí powerline adaptéry s rychlostí až 600 Mb/s | foto: CHIP

Firma ZyXEL uvedla na trh novou řadu produktů PLA5000 Gigabit Ethernet HD, obsahující vůbec první powerline produkty na trhu, které podporují nový standard HomePlug AV2 a přinášejí data rychlostí až 600 Mb/s.

Nové produkty podporují několik video streamů ve vysokém rozlišení i vzdálenou správu podle specifikace TR-069. Poskytovatelům služeb tak umožňují nabízet vyšší výkon a lepší úrovně služeb stávajícím i novým zákazníkům, kteří požadují co nejvýkonnější konektivitu pro 3D video, interaktivní hry a sledování HD videa na několika obrazovkách.

Podpora vzdálené správy podle specifikace TR-069 poskytovatelům služeb umožňuje spravovat a konfigurovat klientská zařízení vzdáleně, bez manuálního zásahu koncových uživatelů, a poskytovat tak zákazníkům rozšířenou podporu.

Powerline ethernetové adaptéry PLA5205 (standardní verze) a PLA5215 (průchozí verze) jsou ideálním řešením pro přenos operátorských služeb do zařízení v domácnosti, která se nacházejí příliš daleko od Wi-Fi routeru, kde není možné nepřetržité zajištění stabilní přenosové kapacity, nutné pro multimediální služby. Stejně jako všechny ostatní powerline adaptéry ZyXEL, jsou i tyto produkty velice kompaktní a lze je používat okamžitě po zapojení do stávajících elektrických zásuvek.

powerline-nahled

Zdroj: TZ ZyXEL.

Komentáře

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení