Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2 mění ceny svých tarifů: přináší však plno výhod, po kterých zákazníci volali

Jakub Fišer 31.05.2023

O2 dnes představilo zbrusu nové mobilní tarify NEO+, které nahrazují dřívější Free+ a neomezené NEO. Bohužel, pojí se s tím i mírné navýšení cen. Nicméně O2 se snaží vykompenzovat svým klientům vyšší ceny doplňkovými službami, jako jsou třeba Data naplno.

Kapitoly článku

Modrý operátor uvedl pětici nových tarifů, z nichž všechny jsou čímsi neomezené. Některé mají neomezené volání a SMS, jiné i data a jeden dokonce nabízí neomezenou rychlost 5G.

Nové tarify O2

Všech 5 tarifů spojuje také služba Data naplno. Ta umožňuje zákazníkovi používat rychlá mobilní data, popřípadě neomezená data po dobu 3 až 5 libovolných dní během jednoho zúčtovacího období, tedy během měsíce. Data naplno mají k dispozici i klienti s tarify YOU.

Jak vypadají nové tarify O2?

  •  NEO+ Modrý, 599 Kč měsíčně – neomezené volání i SMS, 4 GB dat, 3 dny neomezených dat
  • NEO+ Bronzový , 749 Kč měsíčně – neomezené volání i SMS, 12 GB dat, 5 dní neomezených dat
  • NEO+ Stříbrný , 949 Kč měsíčně – neomezené volání i SMS, neomezená data s rychlostí max. 10 Mb/s, 5 dní neomezené rychlosti
  • NEO+ Zlatý , 1149 Kč měsíčně – neomezené volání i SMS, neomezená data s rychlostí max. 20 Mb/s, 5 dní neomezené rychlosti
  • NEO+ Platinový , 1349 Kč měsíčně – neomezené volání i SMS, neomezená data s rychlostí max. 800 Mb/s, 300 minut mimo evropský roaming

Jak už zaznělo, tarify vychází ze starší nabídky Free+ a NEO, oproti těm přišlo nyní zdražení o zhruba 50 korun. Zůstává však sleva 300 Kč pro klienty Air Bank a možnost spojit služby v akci O2 Spolu, čímž dojde k dalšímu zlevnění.

Kompletní nabídka nových tarifů | Zdroj: O2 / oficiální press kit

Kompletní nabídka nových tarifů | Zdroj: O2 / oficiální press kit

Data naplno a O2 Security

K novým tarifům O2 ještě nabízí službu O2 Security. Ta běžně stojí 39 Kč měsíčně, nicméně zákazníci, kteří spojí nové tarify NEO+ do služby O2 Spolu, dostanou O2 Security zdarma.

Nové tarify budou na webu operátora platné od zítřka, tedy od 1. června. Přechod budou muset absolvovat i stávající zákazníci. Ti by měli být již nyní informování e-mailem a sdělením na faktuře, k jejich převedení na novější (a dražší) tarify dojde v průběhu července.

Zdroj: Tisková zpráva, O2, O2 Security


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud