Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2 rozšiřuje výhody pro klienty: nová platforma Unity láká třeba na televizi zdarma

Jakub Fišer 16.04.2024
Zdroj: O2 / oficiální press kit

Věrnostní programy a systémy výhod pro své zákazníky jsou poměrně běžnou praxí, našli byste je u bank, pojišťoven, obchodů nebo i operátorů. V poslední době například T-Mobile Magenta Moments. O2 ve spolupráci se svými sesterskými společnostmi v rámci skupiny PPF však přináší něco zcela nového – ultimátní platformu Unity, která má přinášet velké výhody všem propojeným zákazníkům.

Kapitoly článku

Platforma Unity

Co je vlastně Unity? Na přímo dedikovaném webu byste našli informaci o tom, že jde o platformu výhod, ze kterých mohou benefitovat klienti vybraných firem v rámci skupiny PPF. V praxi můžeme vidět propojení Unity například na akci O2 a Air Bank, kdy klienti operátora s účtem u této banky mohou mít nárok na slevu 300 korun na tarif (v hodnotě alespoň 600 korun).

Matka PPF Group se však rozhodla rozšířit benefity. V rámci nově stanoveného systému Unity vstupují do hry další výhody plynoucí ze spolupráce Air Bank a O2. Do budoucna se mají do Unity připojit i další značky v rámci holdingu.

Mohlo by vás zajímat

Výhody pro zákazníky O2 a Air Bank

Aktuální výhody pro zákazníky v rámci platformy Unity:

  • Sleva 300 korun na tarif pro klienty Air Bank a O2 – Tarif v hodnotě alespoň 600 korun, na účet musí měsíčně přijít alespoň 10 000 korun).
  • Televize zdarma k nákupu telefonu – Pokud si na e-shopu O2 pořídíte telefon Samsung Galaxy S24, získáte možnost vzít si k němu 50″ televizor Samsung UE50CU7172 zcela zdarma.
  • Sleva na sklíčko a servis – Voucher v aplikaci vás opravňuje nechat si na jakékoliv prodejně O2 nainstalovat ochranné sklíčko na váš telefon, akční cena s výhodou je 99 Kč se vším všudy.
  • Cestovní pojištění se slevou – Než vyrazíte na dovolenou, sjednejte si u Air Bank cestovní pojištění. Měsíc po návratu obdržíte 40 % z ceny pojištění zpět na účet.
O2 a Air Bank v systému Unity
Zdroj: PPF Group / Unity press kit

Důležité je zmínit, že systém Unity je striktně dostupný jen zákazníkům, kteří vedou účet u AirBank a navrch mají placenou službu u O2. Pro klienty jen jedné z firem existují specializované kluby výhod, jako jsou například O2 Radosti. Ty zůstávají, jde o paralelně běžící službu.

Od 15. dubna do 30. června, nebo do vyprodání zásob jsou k dispozici některé výše uvedené výhody. Jiné, jako sleva 300 korun na tarif, běží prakticky bez ustání. Lze očekávat, že co nevidět PPF oznámí další řadu výhod v rámci programu Unity.

Zdroj: Unity, O2, Air Bank


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud