Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Origin Acoustics i u nás

redakce 20.12.2017

Reproduktory a hudební řešení, která často nejsou ani vidět, to je vizitky americké společnosti Origin Acoustic. Reprezentují ji elegantní a často téměř neviditelné reprosoustavy s vynikajícím zvukem.

Jedna z jejich kolekcí určená pro nejnáročnější posluchače vznikla ze spolupráce se známou značkou Bang & Olufsen. Tuto řadu propojuje společný jmenovatel – vysoce kvalitní zvukové podání z aparatury, která je téměř neviditelná.  

Reproduktory CELESTIAL – zvuk z hůry

Celestial jsou pasivní stropní reproduktory, které zaručují výjimečný zvukový projev, flexibilitu, jednoduchou instalaci a diskrétní vzhled, který se hodí do jakéhokoliv interiéru. Jde o diskrétní stropní reproduktory, které vyplní místnost nevšedními zvukovými zážitky.  

Reproduktory PALATIAL – diskrétní, ale výkonné

Palatial jsou pasivní vestavné reproduktory do stěn, určené pro aktivní poslech. Charakterizuje je prostor vyplňující hudba či zvuková kulisa domácího kina. Jde o nenápadné vestavěné reproduktory s plným zvukem.  

Stropní reproduktory Celestial a vestavěné reprosoustavy Palatial vycházejí ze vzájemné spolupráce společností Bang & Olufsen a Origin Acoustics. Značka Origin Acoustics, která je na českém trhu nová, má ale za sebou ale již 40letou zkušenost v oboru. Tým techniků, který u zrodu společnosti stál, nechal z podlah zmizet „překážející bedny“ a nevzhledné dráty a ukryl vše do stěn a stropů. V Origin Acoustics jsou pevně přesvědčeni, že hudba zní a „vypadá“ nejlépe, pokud jsou měniče ukryty před našimi zraky. Značku Origin Acoustics v České republice nyní nově zastupuje společnost Audiopro.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud