Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Outdoorový kompaktní Nikon

Pavel Trousil 31.05.2017

Fotoaparát Nikon COOLPIX W300 odolá klimatickým vlivům a můžete s ním fotografovat hluboko pod vodou. Je připraven účastnit se všech vašich venkovních aktivit od přírody až po město. 

Kompaktní fotoaparát COOLPIX W300 pořizuje snímky s rozlišením 16 milionů bodů a videosekvence 4K/UHD v hloubce až 30 m bez použití podvodního pouzdra.  Dobré výsledky zaručuje rovněž na zemi, kde tento prachotěsný kompakt umožňuje fotografovat při teplotě až −10 °C. A nárazuvzdorné tělo přístroje odolává pádům z výšky až 2,4 m.

Světelný (f/2,8) širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5X zoomem poskytuje uživatelům svobodu pro pořizování snímků akcí za nízké hladiny osvětlení nebo v temných prostředích pod vodní hladinou. Režim makro zachytí makrosnímky drobných divů nad i pod vodní hladinou. Podpora navigačních systémů GPS/GLONASS/QZS umožňuje opatření snímků geografickými značkami a protokolování pohybů. A připojení pomocí funkce SnapBridge dovoluje uživatelům synchronizovat snímky s chytrým zařízením během fotografování nebo použít chytré zařízení jako dálkovou spoušť. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud