Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Platit můžete náramkem

Pavel Trousil 13.11.2018

Na českém trhu je k dispozici chytrý náramek Charge 3 Special Edition od americké firmy Fitbit. Tím můžete zaplatit na všech běžných bezkontaktních terminálech.

Fitbit Charge 3 Special Edition je první chytrý náramek, jehož pomocí lze v ČR platit na všech běžných bezkontaktních terminálech. Tuto pohodlnou možnost placení umožňuje zabudovaný systém Fitbit Pay všem majitelům platebních karet Master Card a VISA vydaných u MONETA Money Bank. Další bankovní instituce se do projektu brzy připojí.

Doporučená maloobchodní cena sportovního náramku Fitbit Charge 3 Special Edition je 4 390 Kč. K dostání je ve dvou barevných variantách: kontrastní bílo-černé a stylové fialovo-zlaté. V prodeji je i základní verze Fitbit Charge 3 za 3 890 Kč.

Společnost Fitbit v těchto dnech pro majitele náramků Fitbit Charge 3 a Fitbit Charge 3 SE rovněž uvolňuje významnou aktualizaci systému. Mezi hlavní novinky patří možnost rychlých odpovědí na SMS a WhatsApp zprávy přímo z dotykového displeje náramku. Uživatelé mají rovněž možnost na displeji přijmout či odmítnout příchozí hovor. Mobilní aplikace pak byla rozšířena o zaznamenání váhy a každodenní sledování úrovně hydratace organismu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud