Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Přemýšlíte nad Voyo? Vyzkoušeli jsme nové pořady, kvůli kterým se vyplatí

Jakub Fišer 23.07.2023

Voyo je určitě nejoblíbenější čistě česká streamovací služba a vedle Netflixu a HBO Max je také úplně nejoblíbenější mezi českými diváky a uživateli. Už dlouho jsme o službě neinformovali, proto nyní přinášíme pohled na novinky, které jsme na vlastní smysly vyzkoušeli a můžeme je doporučit.

Kapitoly článku

Asi by nemělo smysl doporučovat pořady a filmy, které si buď můžete přehrát někde jindy, nebo za nimi Voyo, potažmo TV Nova nestojí, ale vlastní na ně vysílací práva. Zajímají nás zejména originální pořady, filmy a seriály z produkce televize Nova.

Vědma

Vědma je dramatický seriál s fantasy a sci-fi prvky z koprodukce Česka a Slovenska. Příběh se věnuje rodině pražského alchymisty Filipa Antonína z 16. století, který díky magickým artefaktům té doby umí proplouvat časem a staletími. Ústředním motivem je boj dobra se zlem, jak uvádí synopse.

Pětidílná minisérie se stopáží 48–60 minut je spíše oddechovkou, která nezklame, ale ani si z ní nesednete na zadek. V hlavních rolích najdeme Antónii Liškovou, Gabrielu Marcinkovou anebo Josefa Trojana. Režii zajišťuje Jakub Kroner, zodpovědný například za seriál Kuchyňa nebo Milenky.

| Zdroj: VOYO / YouTube

Survivor a nová Výměna manželek

Pokud máte slabost pro lidské osudy a baví vás sledovat směs reality a šoubyznysu, určitě byste měli zhlédnout spin-off pořád Survivor After, který se věnuje tomu, jak soutěžící žijí po konci v soutěži. Pořad má příjemný 30minutový formát a překypuje zajímavými osobnostmi.

Částečně to zle prohlásit i o další reality show, kterou můžeme doporučit. Výměna manželek v zatím poslední 16. sérii dorazí na televizní obrazovky až po prázdninách, nicméně předplatitelé služby Voyo ji mohou zhlédnout již nyní. O prapodivné lidské osudy, zkažené zuby a arogantní alkoholiky není nouze ani tentokrát.

Zdroj: Autorský text, Voyo


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud