Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pro život bez drátů

redakce 14.02.2018

Trh mobilních telefonů s bezdrátovým nabíjením se zvětšuje také díky populárním telefonům Apple iPhone 8 a iPhone X.

Podle průzkumu analytické firmy IHS Markit překročí v roce 2019 deset miliard USD a více než jedna miliarda telefonů bude tímto systémem vybavena do roku 2020. CW0050 představuje prvního zástupce společnosti Adata v tomto odvětví. Pouze 6 mm vysoká podložka nabízí minimalistický design, pohodlí používání a certifikaci standardu WPC Qi. Nabíječka je kompatibilní s širokým spektrem zařízení nejen s iOS, ale i telefony s Androidem. 

Nabíječka CS0050 zbaví majitele chytrých telefonů starostí s přenášením kabelů, nabíječek a adaptérů. Díky skladným rozměrům s výškou pouhých 6 mm je nabíječka nenápadná a neruší design domácnosti nebo kanceláře. Pro nabíjení stačí telefon položit na nabíječku tak, aby bylo zakryto logo Qi, přitom není třeba si dělat starosti s tím, jakým směrem je telefon na podložku umístěn. CW0050 prošla nejnáročnějšími certifikacemi Qi a je vybavena keramickými kondenzátory pro zajištění stabilního napájení. Výkon není ovlivněn časem, teplotou nebo napětím a CW0050 je vždy bezpečná i díky systému detekce cizích kovových předmětů FOD (Foreign Object Detection).

CW0050 používá nejnovější technologie, které byly navrženy s důrazem na největší bezpečnost. Uvnitř jsou použity čipy a kondenzátory nejvyšší kvality z Japonska, které zaručují vysoký výkon a minimální opotřebovávání. Nabíječka je také vybavena ochrannými obvody proti přebíjení, přehřívání, zkratu nebo přepětí. Detekce cizích objektů (FOD) zastaví nabíjení při detekci kovového objektu mezi nabíječkou a telefonem, aby zabránila přehřívání a plýtvání energií.

V České republice bude nabíječka dostupná během února 2018 za doporučenou koncovou cenu 499 Kč.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud