Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Revoluční tarify: sekundová tarifikace a neomezené SMS

redakce 21.08.2012

Vodafone jako první český operátor zavádí ve svých nových tarifech nazvaných „Férové tarify“ účtování hovorů po vteřinách pro firemní i nefiremní zákazníky.

Jsou revoluční tarify také férové?
Jsou revoluční tarify také férové?

Domácí i mezinárodní hovory tak nově budou účtovány podle jejich skutečné délky. Nezapomínejme, že Vodafone doposud účtoval první minutu celou a pak po vteřinách.

HLAVNÍ FÉROVÉ TARIFY

Vodafone nabízí šest nových tarifů (tři hlavní a tři doplňkové), které poskytnou 6000, 18 000 nebo 36 000 vteřin hovoru za 599 až 1499 Kč. Operátor u všech nových tarifů nabídne bezplatné SMS. Cena minuty hovoru nad rámec volných jednotek v balíčku po tuzemsku bude 4,99 Kč a do zahraničí 11,40 Kč.

  • Účtování domácích i mezinárodních hovorů po vteřinách
  • Všechny volné jednotky z tarifů lze využít na volání do zahraničí
  • Balíčky pro firemní zákazníky zahrnují neomezené volání v rámci firmy

Doplňkové (dodatečné) balíčky

Vodafone všechny tarify nazývá podle počtu vteřin, tj. tarif 3 000 představuje reálně volných 50 minut.

Cena minuty hovoru nad rámec volných jednotek v balíčku po tuzemsku bude 4,99 Kč a do 29 zemí (včetně všech sousedních a například USA, Kanady, Velké Británie, apod.) za 11,40 Kč.

Jednotky v rámci Férových tarifů mohou být využity na volání do následujících zemí:

Andorra, Belgie, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Irsko, Itálie, Kanada, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Ukrajina, USA, Velká Británie, Vietnam

Máte zájem o férový tarif?

Nové „FÉROVÉ“ tarify budou v prodeji pro firemní i nefiremní zákazníky od 27. srpna a v noci z 25. na 26. srpna končí nabídka současných tarifů, dříve aktivované ale budou funkční i nadále. Staré tarify bude možné měnit jen přes infolinku přes Samoobsluhu tato možnost nebude dostupná.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud