Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

RGB herní SSD disk

redakce 27.05.2019

Adata Technology uvedl RGB herní SSD disk XPG Spectrix S40G. Vyznačuje se skvělými rychlostmi pro čtení a zápis 3500/3000 MB/s, nastavitelným RGB podsvícením a sadou funkcí pro zvýšení výkonu.

Všichni, kdo hledají úžasný výkon a výjimečnou spolehlivost, tak už nemusejí dále přemýšlet. S40G podporuje standard NVMe a je vybaven vysokorychlostním rozhraním PCIe Gen3x4, takže se uživatelé mohou těšit na více než dostačující rychlosti 3500 MB/s pro čtení a 3000 MB/s pro zápis. Díky využití nové generace 3D flash čipů se vyznačuje výjimečnou kapacitou, efektivitou a výdrží. Vzhledem k dodržení specifikací M.2 2280 funguje SSD disk s nejnovějšími Intel a AMD sestavami. Díky uvedeným vlastnostem je S40G ideální volbou pro všechny hráče, počítačové nadšence, příznivce přetaktování a profesionální grafiky. RGB podsvícení je plně programovatelné, umožňuje nastavit vzorec blikání, rychlost, intenzitu a další vlastnosti, a to vše v jednoduchém programu XPG.

S40G podporuje opravný kód LDPC (Low-Density Parity-Check), který umožní nejen odhalit, ale také opravit, větší škálu chyb při přenosu dat. Data se tak nemusí číst opakovaně, což zvyšuje životnost SSD disku. Kromě toho má S40G také šifrování pomocí standardu AES s 256bitovým klíčem. Každá součástka S40G prošla výběrem, testováním a certifikací. Díky tomu může S40G nabídnout pětiletou záruční lhůtu.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud