Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Rollei Square Filter Mark II Starter Kit 100 mm

redakce 03.01.2019

Společnost Rollei obohacuje trh startovacím setem pro nadšené fotografy, kteří chtějí začít s využitím čtvercových foto filtrů a vyžadují kvalitu na profesionální úrovni.

K tomu jim nyní bude sloužit Rollei Square Filter Mark II Starter Kit 100 mm. Vysoce kvalitní profesionální držák filtrů vyrobený z přesně frézovaného hliníku pro letecký průmysl, pojme až tři obdélníkové filtry o délce 100 mm.

Držák filtrů je vybaven praktickým systémem easy-lock, který umožňuje připojit držák filtru k základnímu kroužku a snadno jej znovu odpojit stisknutím tlačítka. Součástí sady jsou adaptorové kroužky pro sedm nejčastěji používaných průměrů objektivů (52, 55, 58, 62, 67, 72 a 77 mm). Integrovaný základní prstenec je o průměru 82 mm a lze jej vybavit vysoce kvalitním CPL filtrem. Díky tomuto řešení je tento CPL filtr o průměru 86 mm stejný i při využití adaptérových kroužků. Tento profesionální polarizační filtr snižuje nežádoucí odrazy, poskytuje intenzivnější barvy a je vyroben z extrémně robustního skla Gorilla Glass s povrchovou úpravou. Držák je kompatibilní i s jinými 100mm filtry vyrobenými jinými výrobci.

Balení dále obsahu profesionální přechodový filtr Mark II Professional Rectangular Soft GND8 Filter. Měkký odstupňovaný filtr dokáže vašim snímkům propůjčit požadovanou náladu při focení přírody a při pořizování snímku architektury. Řazení tří filtrů umožňuje dodat správnou intenzitu světla vhodnou pro nastavení jasových rozdílů focené scény, které již nelze nadále uspokojivě upravit elektronickým systémem fotoaparátu.

Nový držák filtru Rollei Professional se dodává v polstrovaném pouzdře a veškeré filtry plní certifikaci Rollei „Engineered & Quality Controlled in Germany“, které přesahují obvyklé standardy v tomto sektoru.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud