Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Rychlejší procesor a 10" displej tabletu Ainol

redakce 15.03.2013

Společnost Satomar rozšířila nabídku tabletů Ainol o model HERO II, který oproti svému předchůdci zvyšuje výkon díky čtyřjádrovému procesoru a grafické kartě. Nechybí ani HDMI, IPS displej a podpora paměťových karet. Cena tabletu je 6 490 Kč.

Tablet Ainol Novo 10 HERO II navazuje na předchůdce HERO. Oproti němu ale nabízí vyšší výkon. Díky čtyřjádrovému procesoru a grafické kartě Vivante GC1000+ nepředstavují pro HERO II problém ani hry nebo velké video soubory ve Full HD rozlišení. Z původního modelu HERO zůstal zachován vzhled a desetipalcový IPS displej s rozlišením 1280 × 800 bodů.

Přístroj má rozměry 262 × 178 × 9,5 mm a hmotnost 660 g. Konektivitu u tabletu HERO II zajišťuje technologie Wi-Fi, nechybí ani HDMI výstup nebo microUSB konektor. Interní paměť nabízí celkovou kapacitu 16 GB, která se dá dále rozšířit o paměťové karty microSDHC. Zadní fotoaparát má rozlišení 2 Mpx a využít lze také přední kameru s 0,3 Mpx pro videohovory.

Ainol Novo 10 HERO II funguje s operačním systémem Android ve verze 4.1 (Jelly Bean).  Dlouhou výdrž na jedno nabití zajišťuje baterie s kapacitou 8 000 mAh. Podle výrobce zvládne přibližně 10 hodin provozu. Tablet je dodáván v české lokalizaci s přístupem do obchodu Google Play. Doporučená cena tabletu je 6 490 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud