Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Rychlonabíječka až pro čtyři přístroje

redakce 24.07.2017

Rychlonabíječka Avacom FamilyHUB umožňuje nabíjení čtyř přístrojů najednou z jediné zásuvky, což je praktické a elegantní.

Doma nabíječku využijí všichni členové rodiny. Ideálně se ale hodí na rodinnou dovolenou, kam stačí vzít jen jednu nabíječku. FamilyHUB je také užitečný v kanceláři na pracovním stole.

AVACOM FamilyHUB nabije zařízení značky Apple (iPad/iPhone/iPod), smartphony se systémy Android, Windows Phone a další, tablety, Power Banky, fotoaparáty, navigace atd. Má funkci rychlonabíjení. Součástí balení je síťový kabel o délce 1,2 m.

Shrnutí:

•             Celkový výstupní výkon pro čtyři USB porty až 38 W. Celkový nabíjecí proud až 6,5 A, což zaručuje bezproblémové nabíjení náročných zařízení – smartphonů, tabletů nebo navigací.

•             Jeden USB výstup označený jako QC, který lze využít pro rychlonabíjení. Zařízení, která podporují QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging nebo Asus BoostMaster, lze nabíjet až 4x rychleji než s běžnou nabíječkou.

•             Smart Chip je inteligentní elektronika, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud