Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung chce předejít zklamání uživatelů: 200MPx snímač do Galaxy S23 nakonec osadí

Jiří Palyza 20.07.2022

Vypadá to, že Samsung nakonec v oblasti fotoaparátu u očekávaného nového špičkového modelu smartphonu otočí. Navzdory původním předpokladům nejnovější úniky hovoří v tom smyslu, že Galaxy S23 Ultra 200MPx senzorem vybaven bude.

Opět se objevují čerstvé úniky o možných vlastnostech Samsungu Galaxy S23 Ultra. Nejnovější informace nyní naznačují, že Samsung přehodnotil své rozhodnutí a u svého vlajkového modelu přeci jen snímač s rozlišením 200 MPx použije.

Dlouho se proslýchalo, že S23 snímač s tak vysokým rozlišením mít nebude. Nyní je to ale naopak: 200 MPx snímač bude.

Samsung si pohrává se zvědavostí příznivců: nový snímač pro fotoaparát Galaxy

galaxys23senzor-twitter

Jihokorejský výrobce nakonec přeci jen do očekávaného vlajkového modelu nový snímač s vysokým rozlišením nasadí. | Zdroj: Twitter/Ice universe (@UniverseIce)

Jaký typ snímače to bude, to ještě Samsung neprozradil. V současnosti existují dva typy 200MPx snímače pro fotoaparáty smartphonů a v obou případech jsou od Samsungu. Informační úniky vylučují nasazení typu ISOCELL HP1, který měl svou premiéru ve smartphonech Motorola X30 Pro a Edge 30 Ultra. HP3 je senzor střední třídy, takže se velmi pravděpodobně dočkáme ještě třetího modelu 200MPx snímače.

Zdroj: Notebook Check


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud