Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.0

redakce 15.02.2011

Společnost Samsung dnes představil chytrý přehrávač GALAXY S WiFi 4.0, nejnovější přírůstek do neustále se rozšiřující rodiny GALAXY, založené na operačním systému Android. Samsung GALAXY S WiFi 4.0, který je vybaven 4palcovým LCD displejem Super Clear, poskytuje díky platformě Android jedinečný zážitek z práce s aplikacemi a zábavnými funkcemi.

V návaznosti na celosvětový úspěch chytrého telefonu Samsung GALAXY S vytvořil Samsung model GALAXY S WiFi 4.0, s cílem zprostředkovat uživatelům veškeré bohatství zážitků jako tomu bylo u GALAXY S, s výjimkou nákladů na smlouvy s operátorem. Díky video komunikaci prostřednictvím služeb VoIP a bohaté zábavě v podobě videa a hudby, s podporou mnoha kodeků, se budete s přístrojem Samsung GALAXY S WiFi 4.0 neustále dobře bavit.

VoIP a svět aplikací

Samsung GALAXY S WiFi 4.0, který je vybaven technologií WiFi 802.11 b/g/n a operačním systémem Android 2.2 „Froyo“ (při komerčním uvedení na trh jej bude možno modernizovat na verzi 2.3 Gingerbread), vám umožní přístup k milionům aplikací, nepřebernému množství multimediálního obsahu a užitečným inovativním mobilním službám. Podpora VoIP prostřednictvím služby Skype umožňuje hovory přes WiFi a také bezplatné volání mezi uživateli služby Skype a díky přístupu ke službám sociálních sítí jako Twitter a Facebook budete neustále v kontaktu s lidmi, kteří jsou vám nejdražší. Podpora video služby Qik vám nabízí možnost bez námahy nahrávat videa a sdílet je s přáteli a příbuznými.

Díky přístupu k více než 230 000 aplikací dostupných prostřednictvím služby Android Market je Samsung GALAXY S WiFi 4.0 plně uživatelsky upravitelný inteligentní přístroj. Integrovaná podpora GPS dále rozšiřuje možnosti tohoto zařízení a umožňuje vám využívat předností mapových služeb Google a adresářových aplikací.

Video a fotografie v HD rozlišení

Fotoaparát vám dává možnost zachycovat zajímavé okamžiky z vašeho života a v podobě videozáznamů a fotografií ve vysoké kvalitě je sdílet s ostatními. Samsung GALAXY S WiFi 4.0 podporuje formát DivX HD, díky čemuž dokáže přehrát video ve vysokém rozlišení. V důsledku toho působí filmy a televizní pořady na velké, vysoce kvalitní LCD obrazovce SuperClear přirozeným a živým dojmem. Podpora nejrůznějších norem kodeků včetně MPEG4, H264, DivX, XviD a WMV je zárukou toho, že si můžete vychutnat široké spektrum obsahu, jaké je na internetu k dispozici.

Vynikající audio

„Chytrý přehrávač“ Samsung GALAXY S WiFi 4.0 se zaměřuje především na zábavu a jeho smyslem je zprostředkovat ten nejlepší možný audio a video zážitek. Technologie Samsung SoundAlive poskytuje bezkonkurenční kvalitu zvuku s hlubšími basy a lepším zněním tónů a umožňuje vám poslouchat oblíbené skladby přesně tak, jak umělci zamýšleli. A pro pobavení publika se díky zabudovanému stereoreproduktoru můžete o svou hudbu podělit ať už jste kdekoli.

Samsung GALAXY S WiFi 4.0 se na světových trzích začne prodávat v první polovině roku, nejprve ve Velké Británii.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud