Přejít k hlavnímu obsahu

Samsung láká profesionály na Pantone certifikaci u řady monitorů ViewFinity

redakce 06.10.2022

Monitory Samsung ViewFinity, dříve také označované jako HRM – High Resolution Monitors, jsou jedna z nových modelových řad z dílny korejského Samsungu. 

Monitory řady ViewFinity se profilují jako pracovní nástroj vhodný pro náročné uživatele. O jejich přízeň se nyní chce ucházet nový model ViewFinity S80PB, jenž v sobě snoubí několik parametrů, které mohou profesionály skutečně zajímat.

Doménou monitoru ViewFinity S80PB není jen vysoké rozlišení 4K, které dnes nabízí spoustu modelů. Grafici a fotografové však mohou zpozornět při hodnotě pokrytí gamutu DCI-P3, jež dosahuje 98%. Ti, kdo pracují s daty pro tisk, zaujme i certifikace Pantone Validated, jež značí, že testovaný produkt dokáže věrně zobrazit plný rozsah Pantone barev. Kvalitní IPS panel zobrazí více než 1 miliardu barev a hodnoty HDR dle VESA dosahují až DisplayHDR 600 při jasu 600 nitů a kontrastu 1000:1.

viewfinity-1

| Zdroj: Samsung

Uživatele potěší matná povrchová úprava, díky které nepotřebujete boční stínítka ani pro práci na vysoké úrovni, ale i funkce pečující o oči – Eye Saver Mode a Flicker-free režim a Low Blue Light. Produktivitě dále napomáhá i podpora rozhraní USB-C s 90W nabíjením, možnost připojení k LAN a výškově nastavitelný stojan.

Samsung ViewFinity S80PB je k dispozici ve variantách 27“ a 32“ a jeho prodejní cena začíná na 13 990 Kč.

viewfinity-2

| Zdroj: Samsung


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud