Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung Wave 2

redakce 08.10.2010

Společnost Samsung Electronics dnes oznámila uvedení modelu Samsung Wave II (GT-S8530). Samsung Wave II je založen na vlastním operačním systému bada, disponuje poslední verzí 1.2. Vyznačuje se nabídkou rozsáhlé multimediální zábavy, integrovaným zasíláním zpráv a poskytuje lepší uživatelské ovládání v podobě modernizovaného a chytrého výkonu.

Samsung Wave II byl navržen tak, aby poskytl ohromující zážitek. Díky většímu 3.7“ Super LCD displeji si uživatelé mohou vychutnat multimediální funkce skutečně na maximum. Telefon podporuje více formátů videa a nabízí univerzální kompabilitu pro snadné prohlížení různých typů filmových souborů, zatímco podpora pro nahrávání HD videa umožňuje uživatelům zachytit okamžiky v křišťálové jasnosti.

Samsung Wave II nabízí samozřejmě také social Hub, se kterým můžete prohlížet telefonní seznam, SMS, IM a e-mail společně v jednostránkovém integrovaném rozvržení, a zajistit si tak neustálé připojení. Samsung Wave II lze neomezeně personalizovat s využitím Samsung Apps, který poskytuje zajímavé a zábavné aplikace. Nadstandardní funkce rychlého psaní pomocí technologie T9 Trace pak nabízí rychlejší a jednodušší způsob zadávání textu než při psaní standardní SMS, kdy není třeba jednotlivá písmena vyťukávat, ale stačí pouze plynulý pohyb prstu přes písmena a telefon sám doplňuje vhodná slova.
Smartphone bude nejdříve k dispozici v listopadu 2010 ve Francii a postupně bude dodáván na další světové trhy včetně jihovýchodní Asie, Latinské Ameriky, středně východní Asie, Afriky, Indie a Číny.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme