Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Se správnými kabely se o svůj chytrý telefon bát nemusíte

redakce 31.10.2017

Klasická situace. Do svého mobilního telefonu jste schopni investovat nemalé peníze, ovšem stran jeho příslušenství jste spíše skromní.

A přitom levné a necertifikované doplňky mohou výrazně snižovat životnost oblíbeného přístroje. Výrobce IT příslušenství Yenkee přináší svým klientům pro jejich chytré telefony jak ochranu, tak i možnost být neustále plně nabití.

Výrobci mobilů iPhone, Samsung nebo Huawei. Všichni tito výrobci dodávají na trh své výrobky, které splňují všechny jejich firemní normy a požadavky. Existují však samozřejmě i alternativy: jednotlivými výrobci certifikované výrobky specializovaných firem, jako je například Logitech. Nyní se k těmto výrobcům přidává i společnost Yenkee, která myslí především na ty nejpopulárnější značky. „Oblast příslušenství chytrých telefonů neustále rozšiřujeme. Stěžejními produkty se stávají především ochranná skla, široké portfolio powerbank a v neposlední řadě také synchronizační a nabíjecí kabely. U všeho zmíněného splňujeme náročné požadavky nejen uživatelů, ale také norem výrobců,“ vysvětluje Patrik Kočvara, zástupce značky Yenkee.

Ověřte certifikaci

Nabíjecí neboli synchronizační kabely k chytrému telefonu představují velmi komplikovanou oblast. Zvykem většiny lidí je tento typ příslušenství brát neustále s sebou. Kvůli tomu je jeho životnost značně omezená a často končí v koši dříve, než bychom si přáli. Originální kabely od výrobců chytrých telefonů přitom často převyšují částku, kterou jsme ochotni do příslušenství investovat. Řešením se stává nákup u některé z certifikovaných firem.

„Všechny kabely, které lze považovat za originální, musejí projít náročnou MFi certifikací. Ta následně zaručí možnost použít Lightning konektor. Testuje se skladba i složení kabelu, tvar jeho koncovek, a dokonce se schvaluje i obsah obalu. Jsme rádi, že všechny naše Lightning kabely splňují náročné požadavky, a jsou tak označeny jako MFi certifikované,“ doplňuje Patrik Kočvara.

Myslí se na všechny typy

Značka Yenkee tak přichází s širokým portfoliem kabelů pro nejpopulárnější značky chytrých telefonů. Kromě klasického synchronizačního a nabíjecího kabelu s konektory USB a mikro USB je v nabídce i stejný produkt uzpůsobený pro většinu zařízení z dílny Apple (iPad, iPhone a iPod). Jeho prvotřídní kvalita prošla náročnou certifikací MFi.

Opletený kabel je zárukou vynikající odolnosti a dlouhé životnosti. Kovový konektor Lightning je navržen tak, aby vyhovoval většině pouzder a krytů používaných pro zařízení značky Apple.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud