Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Steam rozjel Festival strachu: tohle jsou nejlepší halloweenské slevy na Steamu

Jakub Fišer 31.10.2022

Obchod s digitálními kopiemi her Steam se převlékl do halloweenských barev a oslavuje svátek mrtvých po svém – slevami na hororové hry. Vybrali jsme pro vás pár těch nejzajímavějších slev, které rozhodně stojí za to.

Kapitoly článku

Outlast Trinity

Po úspěchu hororovky Amnesia se objevil pouze jeden tak silný titul, který dokázal převzít žezlo nejoblíbenější hororové hry. Na Steamu aktuálně v rámci Halloween slev získáte balíček Outlast 1, DLC Whistleblower a Outlast 2 se slevou 88 % dohromady za 5,88 eur, tedy asi 145 korun. Pokud jste ještě nehráli, nic lepšího na halloweenský večer ani nehledejte.

| Zdroj: PlayStation / YouTube

The Forest

Hororovka za bílého dne začíná leteckou katastrofou. Hra od studia Endnight kombinuje horor a survival prvky. Otevřený svět – mysteriózní les – je plný nápaditých nepřátel a také příběh stojí za objevení. Titul dostal slevu 75 %, pořídíte jej za 4,19 eur (102 korun). Třešničkou na dortu je podpora virtuální reality (VR).

| Zdroj: GameSpot / YouTube

Resident Evil Village

Přesuňme se k tzv. AAA produkci. Village je aktuálně poslední vydaný díl oblíbené série Resident Evil. Příběh vás zavede v kůži Ethana Winterse do odporné vesnice někde na východě Evropy, abyste zachránili svou dceru Rose. Hlavním motorem Village je výborný příběh a hratelnost. Steam uplatnil na hru z roku 2021 slevu 25 %, namísto původní ceny 39,99 eur tedy pořídíte Village za příjemných 29,99 eur (735 korun). Za dalších 19,99 eur si můžete pořídit DLC, které odkrývá kus příběhu.

| Zdroj: Resident Evil / YouTube

Days Gone

Když je řeč o velkých AAA hrách, nesmíme opomenout akční zombie titul s otevřeným světem Days Gone. Hra vám nabídne možnost vžít se do role tuláka Deacona, který se svou motorkou projíždí post-apokalyptické USA a bojuje o přežití. Poutavý je i příběh, který dle mnohých nepřímo navazuje na The Last of Us. Days Gone pořídíte na Steamu ve slevě 60 % za 19,99 eur, tedy 490 Kč včetně DPH.

| Zdroj: PlayStation / YouTube

Zdroj: Steam Festival strachu


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud