Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Symantec Web Security Monitoring

redakce 09.04.2010

Symantec Web Security Monitoring poskytne sledování 24x7 a pomůže tak chránit organizace a jejich prezenci na webu online před rostoucím počtem webových hrozeb.

Kapitoly článku

Společnost Symantec oznámila novou službu Web Security Monitoring v rámci služeb správy zabezpečení. Nová služba má zákazníkům pomoci chránit jejich koncové uživatele a prezenci na webu online před webovými hrozbami. Organizace chrání zajišťováním nepřetržitého sledování a analýzy technologií zabezpečení webu. Umožňuje rychlou reakci na hrozby namířené proti koncovým uživatelům, prezenci na webu a důvěrným datům, identifikuje nedostatky v kontrolních mechanismech zabezpečení, čímž přispívá k proaktivnímu zlepšování zabezpečení, a prokazuje soulad s interními zásadami a oborovými předpisy jednotlivých firem a organizací.

Funkce sledování zabezpečení webu

V rámci služby Web Security Monitoring slučuje Symantec data z protokolů zákazníků se spolehlivým zdrojem aktuálních informací o globálních hrozbách a provádí ostražité sledování, které pomáhá zaručit optimální ochranu.

Služba také sleduje firemní bezpečnostní servery proxy a brány a vyhledává spojení z hostitelských počítačů ve firemních sítích k serverům, o kterých je známo nebo jsou podezřelé z toho, že obsahují nebezpečný kód. O této činnosti je poskytována každodenní souhrnná zpráva. Zákazník je okamžitě informován o jakémkoli porušení zásad a narušení zabezpečení. Díky této neustálé ostražitosti vzniká systém včasného varování a je možno snáze upevňovat zásady a ochranná opatření proti tomuto neustále přítomnému prostředku šíření webových hrozeb.

Služba Web Security Monitoring nabízí:

  • Rozšíření funkcí sledování zabezpečení hlouběji do činností klientů v rámci přístupu na web a do prezence organizace na webu.
  • Poskytování včasných informací o potenciálně nebezpečných činnostech.
  • Poskytování pokročilé analýzy, která využívá rozsáhlou síť Symantec Global Intelligence Network.
  • Rozšířené sledování zabezpečení, v rámci kterého je sledováno zabezpečení v celé organizaci (od hranice firemních systémů po koncové body včetně všech způsobů šíření hrozeb).

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud