Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Synology představuje službu Surveillance Station 8.1

redakce 25.08.2017

Nová verze přináší vyšší výkon, vzdálené archivování záznamů nebo integraci s kamerami domácích telefonů Intercom.

Pomocí nových funkcí umožňujících automatické přepínání mezi různými úrovněmi zabezpečení v závislosti na poloze mobilního zařízení a integrace se systémy domácích telefonů se služba Surveillance Station 8.1 snaží nabídnout domácím uživatelům co nejpohodlnější a nejbezpečnější systém sledování. Vestavěný dekodér GPU navíc umožňuje uživatelům používat vestavěné grafické karty procesoru CPU, aby bylo možné v aplikaci Surveillance Station Client dosáhnout neskutečně rychlého výkonu .

Služba Surveillance Station 8.1 obsahuje následující nové funkce:

  • Vzdálené archivování záznamů : Slouží k řešení problému, ke kterému dochází ve většině obchodních řetězců, ve kterých je prostor úložiště v jednotlivých pobočkách omezen. Uživatelé mohou upravit dobu nahrávání a typ událostí, které se budou archivovat v centrále společnosti a využívat tak úložiště centrály, případně nastavením doby spouštění úloh archivování a řízením šířky pásma zabránit úlohám archivování, aby narušovaly běžnou činnost sítě.
  • Integrace systému POS1  : Obchody mohou nyní monitorovat transakce pomocí odpovídajících videí a rychle řešit spory týkající transakcí vyhledáním historických záznamů prostřednictvím intuitivního rozhraní. Uživatelé také mohou přizpůsobit upozornění na události u neobvyklých transakcí nebo využívat funkci Pravidlo akce.
  • Integrace kamery domácího telefonu Intercom  : Kamery domácího telefonu představují zařízení s bohatými funkcemi zajišťující sledování pomocí videa, provoz zvonku u dveří a zámku dveří, obousměrný zvuk a další funkce. Kromě těchto funkcí a možnosti vyhledávání historických záznamů je ve službě Surveillance Station možné využívat také obousměrný zvuk a jednorázový ruční přístup pomocí aplikace DS cam a komunikovat tak s návštěvníky bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.
  • Domovský režim : V rámci zabezpečení domácnosti nabízí služba Surveillance Station 8.1 dvě různá nastavení zabezpečení v závislosti na tom, jestli se uživatel nachází doma nebo ne. Uživatelé se mohou přepínat mezi různými režimy zabezpečení manuálně, na základě plánu nebo pomocí geografického ohraničení. Při přepnutí do jiného nastavení zabezpečení systém upraví odpovídající plány nahrávání, nastavení upozornění, profily datového proudu a aktivuje specifická pravidla akcí.
  • Podpora HTML5 : Při správě služby Surveillance Station již nejste omezeni na používání aplikace Surveillance Station Client nebo na instalaci modulů plug-in do prohlížečů Internet Explorer a Safari – díky podpoře HTML5 ve službě Surveillance Station 8.1 si nyní můžete prohlížet videa v prohlížeči Chrome. 
  • Akcelerace GPU : V aplikaci Surveillance Station Client pro systém Windows je nyní podporována akcelerace GPU. Po upgradu na verzi Surveillance Station 8.1 a povolení možnosti GPU můžete začít využívat extrémní výkon nabízený vestavěnou grafickou kartou, aniž by bylo nutné dokupovat další grafické karty – tato funkce významně sníží využití procesoru CPU a současně zajistí mnohem plynulejší zobrazení videa.

Dostupnost

Službu Surveillance Station 8.1 lze bezplatně stáhnout v Centru balíčků systému DiskStation Manager. Tato služba je kompatibilní s modely zařízení Synology DiskStation, RackStation a NVR se systémem DSM 6.0 a novějšími. 

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud