Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tablet a přehrávač s Androidem

redakce 10.12.2010

Společnost Creative uvádí na trh tablety ZiiO a přehrávače ZEN Touch 2 s technologií Pure Android Audio. V kombinaci se sluchátky WP-300 s technologií Bluetooth nabízejí tato zařízení bezdrátově nejen poslech hudby, ale i sledování filmů a hraní jednoduchých her.

Kapitoly článku

Společnost Creative Technology uvedla na trh nové řešení bezdrátové zábavy z řady Pure Wireless Entertainment v podobě bezdrátových tabletů Creative ZiiO 7” a 10”, bezdrátového přehrávače Creative ZEN Touch 2 a náhlavních sluchátek Creative WP-300 Bluetooth.

Bezdrátový tablet Creative ZiiO

Dotykový tablet Creative ZiiO podporuje kodek apt-X a je postaven na systému Android 2.1. Umožňuje párování s reproduktory a náhlavními sluchátky z nabídky společnosti Creative pomocí technologie Bluetooth. V samotném zařízení je kvalita bezdrátového zvuku možná díky aplikaci Pure Android Audio a kodeku apt-X, které jsou součástí každého tabletu Creative ZiiO.
Spolu s kodekem apt-X vám technologie Bluetooth umožňuje bezdrátově přenášet datové toky kvalitního stereofonního zvuku do všech kompatibilních stereofonních reproduktorů a sluchátek s technologií Bluetooth, jako jsou ZiiSound D5, ZiiSound T6 a Creative WP-300.
Stejně jako ostatní tablety s dotykovým displejem i toto zařízení umožňuje za chůze kontrolovat e-maily, sledovat oblíbené filmy, poslouchat hudbu a hrát jednoduché hry. Můžete si rovněž stahovat aplikace z internetu a z webu ZiiStore. Zařízení je postaveno na procesoru ZMS-08 společnosti Creative. Tablet je k dostání ve dvou velikostech displeje – 7” (480 x 800 bodů) a 10” (1024 x 600 bodů). Model se 7” displejem je v bílé barvě, 10” model v černé. Oba modely jsou k dostání ve dvou variantách dle kapacity paměti – 8 GB a 16 GB. Podporuje připojení přes Wi-Fi 802.11 b/g a přehraje následující formáty zvuku: MP3, AAC, WMA9, FLAC, OGG, ADPCM, MIDI, WAV, Audible Format 4 a videa: H.264, MPEG4, WMV9, MJPEG, MOV, AVI, MKV. Prohlédnout si na něm můžete i obrázky ve formátech JPG, BMP a PNG.
Tablet je vybaven fotoaparátem, mikrofonem, reproduktory a slotem na karty microSD. Doba přehrávání je podle výrobce až 25 hodin (MP3) a až 5 hodin videa. Jeho rozměry jsou 207 x 133 x 14 mm (7” verze) a 262 x 173 x 14 mm (10” verze) a hmotnost 400 g (7” verze) a 650 g (10” verze). Ceny se pohybují od 249,99 EUR (7” tablet s 8 GB) do 319,99 EUR (10” verze s 16 GB.

Bezdrátový přehrávač Creative ZEN Touch 2

Další novinkou v řadě bezdrátových zábavních zařízení Pure Wireless Entertainment je přehrávač Creative ZEN Touch 2. S přehrávačem si můžete užít čistý zvuk bezdrátově přenášený v datových tocích do sluchátek a reproduktorů s technologií Bluetooth. Přístup na internet získáte dotykem ikony na displeji. Fotografie pořízené pomocí integrovaného fotoaparátu můžete sdílet na oblíbeném webu a být neustále v kontaktu s přáteli prostřednictvím e-mailu.
Přehrávač Creative ZEN Touch 2 je k dostání ve standardní a vylepšené verzi. K vylepšené verzi navíc patří GPS, digitální kompas a rádio FM. Přehrávač má 3,2” dotykový displej, operační systém  Android 2.1 a nabízí přístup k internetu pomocí připojení Wi-Fi (802.11 b/g/n). Má také vestavěný reproduktor, 2megapixelový fotoaparát, kompozitní video výstup, slot pro karty microSD, GPS, digitální kompas a rádio FM (k dispozici u vylepšené verze). Cena se pohybuje kolem 200 EUR.

Bezdrátová náhlavní sluchátka Creative WP-300

Třetí nabídkou v řadě bezdrátových systémů Pure Wireless Entertainment jsou náhlavní sluchátka Creative WP-300 s podporou kodeku apt-X. Jsou navržena tak, abyste mohli poslouchat hudbu ze svého mobilního zařízení, netbooku, notebooku, chytrého telefonu, zařízení iPhone či iPad nebo tabletu s dotykovým displejem s technologií Bluetooth. Sluchátka Creative WP-300 se spárují například s tabletem Creative ZiiO i přehrávačem Creative ZEN Touch 2.Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud