Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Technologické premiéry brněnské Neogenie na veletrzích

redakce 14.04.2015

Centrem pozornosti se na expozicích staly novinky – Neogenia Voice a Spothill, které otevírají cestu pro hromadný sběr informací a chytré cílené oslovení a navigování.

Prvním veletrhem, kterého se účastnili zástupci Neogenia, byl Mobile World Congress 2015, pořádaný 2. až 5. 3. 2015 v Barceloně. Jde o nejvýznamnější událost v mobilním kalendáři, kde celosvětoví výrobci, distributoři a partneři představují své novinky v oblasti telekomunikací. Na tomto místě jsou k vidění technologické inovace, které budou formovat budoucnost celého odvětví. Neogenia se na veletrhu setkala s předními SMS agregátory, kteří mají zájem posílat svůj traffic do ČR právě ve spolupráci s Neogenií.

spothill-amper-2015-nahled

Další významnou událostí pro společnost byla účast na veletrhu CeBIT v německém Hannoveru. Veletrh CeBIT probíhal od 16. do 20. 3. 2015 a jde o jeden z největších celosvětových odborných veletrhů zaměřených na ICT. Na stánku Neogenia zástupci návštěvníkům prezentovali novou službu Neogenia Voice, jejíž vývoj trval přes dva roky a která bude velmi brzo oficiálně představena i v ČR

Zástupci Neogenia se také zúčastnili 23. 3. 2015 veletrhu pracovních příležitostí Jobfair na VUT v Brně. Na přednášku o produktech společnosti dorazilo rekordní množství zájemců a dost možná šlo o nejpočetnější účast ze všech přednášek na tomto veletrhu.

Posledním veletrhem v nabitém měsíci březnu byl veletrh Ampér 2015, který se uskutečnil na domovském brněnském výstavišti ve dnech 24. až 27. 3. 2015. Společnost Neogenia na něm pro návštěvníky veletrhu zajistila v hale V pilotní ukázkový projekt unikátní indoor navigace. V takto ucelené komerční podobě šlo o vůbec první nasazení v České republice. Navigace byla zprovozněna rozmístěním speciálních vysílačů – tzv. spotů – fungujících na technologii Beacon (elektronických majáků) a aplikaci Spothill.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud