Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Televizor, co umí obrázky až do posledního detailu

redakce 24.10.2017

Co si budeme namlouvat – zvykli jsme si velkou část vánočních svátků strávit u televizní obrazovky. Důvod je jednoduchý. Většina televizních kanálů si prostě šetří to nejlepší právě na tuto dobu; zejména pak oblíbené pohádky.

Víte ale, že třeba klasické Tři oříšky pro Popelku režiséra Václava Vorlíčka prošly digitalizací, aby odpovídaly současným požadavkům na kvalitní televizní obraz? Nevíte to, nebo to na vašem starším televizoru nepoznáte? V tom případě je nejvyšší čas zvážit pořízení TV přijímače, na němž si pustíte oblíbené pořady či filmy v ultra vysokém rozlišení UHD (3840 x 2160 bodů oproti užívanému Full HD 1920 x 1080 bodů) například ze satelitu, z BluRay přehrávače, pomocí integrovaného multimediálního centra nebo prostřednictvím pozemního příjmu v novém standardu DVB-T2.

Nová řada televizorů Sencor tomuto špičkovému standardu vyhovuje, navíc jsou v prodeji za přijatelnou cenu. Tři modely SLE 55US500TCS, SLE 49US500TCS a SLE 43US500TCS jsou vybaveny chytrým rozhraním Opera, které s kterým zvládne intuitivně pracovat každý – s jeho pomocí můžeme prohlížet webové stránky, přehrávat videa, poslouchat hudbu nebo stahovat a využívat aplikace či hry. S podporou hybridního vysílání HbbTV lze také vybírat ke sledování pořady z archívů televizních stanic. Můžeme si také vychutnávat videa a fotografie z dovolené i hudbu v prostorovém zvuku třeba přes USB port pro připojení pevného disku nebo flash disku.

Oba modely televizorů Sencor se liší prakticky jen úhlopříčkou obrazovky, první model má 139 cm (55"), druhý 123 cm (49") a třetí 109 cm (43"). Jestli váháte se rozhodnutím, protože nevíte, zda se nový televizor vejde tam, kde stojí ten starý, neřešte to. Stačí si pořídit jednoduše spolehlivý nástěnný držák TV…

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud