Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tenký a odolný notebook Toshiba

Pavel Trousil 27.04.2018

Portégé Z30-E je výkonný notebook s plnohodnotnou konektivitou v tenkém, a přitom odolném těle. Základem tohoto nejnovějšího přírůstku do rodiny firemních počítačů Toshiba jsou procesory Intel Core až osmé generace.

Lehký přístroj Portégé Z30-E nabízí výkon i výbavu. Je osazen množstvím nezbytných rozhraní v plné velikosti. Byl vyvinut se zaměřením na podnikatelský sektor od zaměstnanců malých firem přes naplnění potřeb středně velkých organizací až po začlenění do velkého firemního prostředí. S hmotností pouhých 1,2 kg, velmi robustním magneziovým tělem a až 18hodinovou výdrží na baterii po jediném nabití je Portégé Z30-E i vhodným společníkem na cesty. Výhodou je matný HD nebo Full HD displej s úhlopříčkou 33,8 cm (13,3").

Srdcem notebooků Portégé Z30-E jsou výkonné procesory Intel Core v kombinaci s pamětí DDR4 RAM (2400 MHz). K rychlým reakcím přispívá také výkonný SSD disk. Portégé Z30-E je vybaven množstvím portů v plné velikosti, díky nimž se uživatelé připojí k dalším zařízením rychle a bez nutnosti redukcí. Tři porty USB 3.0 a rozhraní HDMI umožňují rychle sdílet práci nebo promítat obraz ve vysokém rozlišení na velkou obrazovku. Vestavěný Gigabit LAN nabízí rychlý přístup do místních sítí a zachována je samozřejmě možnost bezdrátové práce. Volitelné dokovací řešení, které je kompatibilní s ostatními modely notebooků Toshiba, umožňuje připojení ke všem potřebným periferiím jediným krokem.

Modul Trusted Platform Module (TPM) udržuje citlivá uložená data v bezpečí i v kritických chvílích. Inteligentní čtečky SmartCard, SecurePad a detekce otisků prstů zajišťují bezpečnost při přihlašování do systému a snadnou správu a aktualizace Portégé Z30-E umožňuje integrovaná technologie Intel Active Management Technology (AMT). ortégé Z30-E bude v Evropě k dispozici během druhého kalendářního čtvrtletí roku 2018.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme