Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Velké překvapení od Samsungu: Galaxy S23 bude mnohem dříve, než se předpokládalo

Jiří Palyza 07.10.2022

Nové informační úniky o připravované další generaci oblíbené řady smartphonů Samsungu jeho fanoušky potěší. Galaxy S23 by údajně měl být představen ještě letos.

Kapitoly článku

Dalším velkým oznámením jihokorejského výrobce bude další generace vlajkové řady Galaxy S23. První renderované obrázky smartphonů S23, S23+ a S23 Ultra se objevily teprve nedávno. Nyní se můžeme dočíst, že k uvolnění očekávané novinky by mělo dojít mnohem dříve, než se původně očekávalo.

Obvykle Samsung oznamoval novou řadu Galaxy vždy v prvním čtvrtletí roku. Bylo to zpravidla na konci ledna nebo v únoru. Podle nejnovějších informací by se ale tentokrát mělo datum uvedení na trh posunout na dřívější termín.

Překvapení od Samsungu: nové modely vlajkové lodi Galaxy S23 by se mohly objevit dříve

Nejnovější informační úniky hovoří o tom, že nová řada Galaxy S23 by mohla být představena už koncem letošního roku v době, kdy bude vrcholit prodejní sezóna. Navíc se uvádí, že i uvedení nových modelů na trh proběhne o dva až tři týdny dříve, než tomu bylo u jeho aktuálně prodávaného předchůdce S22.

To vše jsou od Samsungu neobvyklá prohlášení. Někteří v tom vidí snahu konkurovat iPhonu řady 14 na domácím jihokorejském trhu. Nejnovější smartphone od Apple tam totiž zahájí prodej až příští měsíc.

Pokud se informační úniky prokážou jako pravdivé, mohlo by dřívější uvedení Galaxy S23 Samsungu poskytnout výhodu v tom, že stihne očekávané oživení trhu, které pravidelně přelom roku provází.

Zdroj: Korea IT News


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud