Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Velké překvapení od Samsungu: letité modely smartphonu Galaxy ještě dostanou aktualizaci

Jiří Palyza 26.09.2022

Mnoho majitelů oblíbených mobilů Galaxy jihokorejského výrobce bude příjemně překvapeno. V současné době uživatelé, kteří ještě mají sedm let starý smartphone S6, nečekaně dostávají aktualizaci.

Kapitoly článku

Čekal by to už opravdu málokdo. Majitelé modelů Samsung Galaxy S6, včetně typů S6 Edge a S6 Edge Plus, získávají v Belgii a Nizozemsku ještě i pro tak staré mobily aktualizaci. Zařízení byla uvedena na trh v roce 2015 a už nebyla několik let aktualizována.

Jedná se o aktualizaci firmwaru na verze G920FXXU6EVG1, G925FXXU6EVG3 a G928FXXU5CVG3.

Překvapivá aktualizace pro Galaxy S6: jde o vylepšení GPS?

s6

Samsung neprozradil konkrétně, jaká všechna vylepšení nový firmware obsahuje. Vzhledem k charakteru nedávných updatů, které obdržely modely S7 a S8, pravděpodobně jde mimo jiné i o systém GPS. | Zdroj: Shutterstock

Konkrétnější seznam vylepšení, která výrobce do aktualizace zařadil, není k dispozici. Zmiňuje se pouze o zlepšení stability zařízení, opravách chyb a některých nových nebo vylepšených funkcích.

Samsung překvapil už minulý měsíc, a to aktualizací pro Galaxy S7 a S8. Je docela možné, že vylepšení GPS, která byla v jejich rámci zavedena, se dostanou i do modelů S6.

V současnosti hlásí aktualizaci pouze uživatelé v Belgii a Nizozemsku. Předpokládá se ale, že nový firmware brzy obdrží i uživatelé v ostatních zemích.

Zdroj: Android Authority


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud