Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Western Digital má novou řadu 3,5“ pevných disků

Michal Bareš 25.02.2014

Nová řada 3,5" disků WD Purple je určena hlavně do prostředí zabezpečovacích systémů domácností, domácích kanceláří a malých firem

lr-wdpurple-coveron-uprightleft-4tb-nahled

WD Purple

Western Digital začíná prodávat novou řadu 3,5“ magnetických disků s označením Purple. Jsou určeny pro použití v monitorovacích, sledovacích a zabezpečovacích zařízení pro ukládání videozáznamů z kamerových sledovacích systémů. Disky WD Purple se prodávají v kapacitách od 1 TB po 4 TB, za cenu v přepočtu od 69 Eur (1 TB) po 159 Eur (4 TB).

“Na rozdíl od běžných disků pro stolní počítače, které jsou navrženy pro osm hodin práce v jednom dni, disky WD Purple poskytují spolehlivou práci v systémech společnosti Hikvision, které jsou určeny pro domácnosti a male firmy. Je tak zaručeno, že důležité video záznamy budou k dispozici ve chvíli, kdy jsou nejvíce potřeba,” říká Ying Yang, ředitel testování ve společnosti Hikvision a dodává: „Dalším benefitem disků WD Purple je fakt, že podporují až osm disků v systému a 32 HD kamer a umožňují tak flexibilně rozšiřovat rozsah monitorovaného pokrytí.”

Disky WD Purple mají nižší spotřebu energie a řadu dalších funkcí, které byly dříve vyhrazeny pro úložiště na úrovni podnikových řešení. Jsou optimalizovány pro požadavky digitálních zařízení typu PVR, DVR nebo NVR, které jsou neustále v provozu. Podle výrobce jsou tyto disky navrženy a testovány tak, aby splňovaly standardy třídy monitorovacích kamerových systémů. Jsou kompatibilní se šasi a čipovými sadami předních výrobců. Společnost WD úzce spolupracovala s partnery z odvětví bezpečnostních systémů při vývoji a stanovení benchmarkových hodnot pro definování a demonstrování výkonu v kamerových sledovacích systémech. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud