Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Wi-Fi systém Orbi Pro pro malé a střední firmy

redakce 27.09.2017

Nový Wi-Fi systém Orbi Pro je unikátním Wi-Fi řešením navrženým speciálně pro potřeby malých a středně velkých firem. Nabízí rychlé bezdrátové připojení s širokým pokrytím, tři oddělené Wi-Fi sítě s odlišným omezením přístupu a snadnou správu prostřednictvím mobilní aplikace.

Wi-Fi systém Orbi Pro využívá nově koncipovanou třípásmovou Wi-Fi technologii Fastlane3, která vytváří unikátní bezdrátový kanál mezi jednotlivými zařízeními řady Orbi Pro. Tento „virtuální kabel“ zajišťuje maximální rychlost připojení až 3 Gb/s (kombinované přenosové rychlosti 1 733 + 866 + 400 Mb/s) bez ohledu na počet připojených zařízení a dosahuje špičkového pokrytí Wi-Fi signálem v rozsahu až 465 m2. Výsledkem je vysoce stabilní a kvalitní připojení bez nutnosti řešit mrtvé zóny či slabší signál typicky způsobený zdmi, dveřmi či více poschodími.

Wi-Fi systém Orbi Pro rovněž nabízí tři předdefinované bezdrátové sítě s odděleným přístupem pro management, zaměstnance a zákazníky či hosty. Umožňuje tak firmám získat naprostou kontrolu nad zabezpečením jejich dat.

•             Management: V rámci sítě získává její administrátor či vedení společnosti přístup k důležité firemní infrastruktuře (soukromé servery, VoIP systémy či počítače s citlivými daty), portům umístěným na zařízení Orbi Pro a internetu. Přístupové heslo zná pouze administrátor.

•             Zaměstnanci: Síť slouží zejména pro připojení zařízení, která si zaměstnanci nosí do práce. V rámci sítě mají zaměstnanci přístup pouze k internetu. Heslo se od předchozí sítě liší.

•             Zákazníci a hosté: Síť nabízí připojení k internetu, a to po předem stanovenou omezenou dobu a po přijetí uživatelských podmínek stanovených firmou.

Sada Orbi Pro obsahuje dva druhy zařízení – router a satelit – která jsou již z výroby spárována, aby bylo jejich nastavení co nejjednodušší. Uživateli proto stačí, aby připojil router Orbi Pro k jeho současnému internetovému modemu či vstupní bráně, umístil satelit kamkoli do centrálního prostoru a takřka okamžitě se může těšit z bezpečného a vysoce výkonného Wi-Fi připojení. Jednotlivá mobilní zařízení se k systému Orbi Pro poté připojí během chvilky prostřednictvím několika kliknutí na jejich displeji. Dílčí zařízení i samotnou síť lze snadno konfigurovat a spravovat prostřednictvím zdarma dostupné mobilní aplikace Orbi.

Klíčové vlastnosti

•             Snadná instalace a nastavení zařízení.

•             Třípásmový Wi-Fi systém s unikátním čtyřstreamovým 5GHz bezdrátovým kanálem mezi routerem a satelitem Orbi Pro.

•             Wi-Fi standard 802.11ac poskytující bezdrátové připojení o rychlosti až 3 Gb/s (1 733 + 866 + 400 Mb/s).

•             Vícenásobné SSID v podobě tří oddělených Wi-Fi sítí určených pro management, zaměstnance a zákazníky.

•             Šest výkonných antén se zesilovači zajišťujících široké pokrytí v rozsahu až 465 m2 s možností jeho dalšího až dvojnásobného navýšení prostřednictvím doplňkového satelitu.

•             Technologie MU-MIMO a Beamforming pro přesnější směrování Wi-Fi signálu.

•             Sedm gigabitových ethernetových portů (3× LAN port na routeru a 4× LAN port na satelitu).

•             Pokročilé Wi-Fi zabezpečení WPA/WPA-2 PSK.

•             Flexibilní umístění v podobě stolního, stropního či nástěnného uchycení.

•             Ideální řešení pro malé a střední firmy a komerční zařízení, např. kavárny, restaurace či obchody.

Dostupnost

Wi-Fi systém Orbi Pro je v prodeji v distribuční síti všech obchodních partnerů společnosti Netgear za doporučenou koncovou cenu 15 110 Kč s DPH.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme