Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Wrike: Soutěž a pracovní příležitosti

redakce 27.06.2019

Tvůrce platformy pro lepší firemní spolupráci a řízení projektů vyhlašuje první soutěž pro vývojáře, designéry a produktové manažery zaměřenou na vylepšení své platformy. V nově otevřené pobočce v Praze plánuje mít do tří let 250 lidí.

Společnost Wrike otevřela novou pobočku v Praze. Souběžně s tím vyhlašuje soutěž pro vývojáře, designéry a produktové manažery, nazvanou „Work, Unleashed 2019“. Cílem soutěže je získat nápady na vylepšení uživatelské práce při používání platformy a vylepšení jejích funkcí. Wrike plánuje rozdělit mezi vítěze soutěže až sto tisíc amerických dolarů. První místo bude odměněno 25ti tisíci dolary, druhé 10ti tisíci dolary a třetí 5ti tisíci dolary. Na odměněných místech se může umístit více než jeden tým.

“Tento rok je pro Wrike opravdu významným. Otevřeli jsme nové pobočky v Praze a Tokiu a naše platforma získala skvělá vylepšení. A to nejsme ještě ani v půlce roku,” říká Andrew Filev, zakladatel a CEO, Wrike. "Jsme opravdu rádi, že konečně otevíráme pobočku ve střední Evropě a že tak budeme moct lépe využít talentované mladé lidi z mnoha univerzit v České republice a okolních státech. Určitě pro ně v naší pražské pobočce vzniknou zajímavé pracovní příležitosti. Náš pražský tým budeme postupně doplňovat, abychom byli schopni zákazníkům poskytnout opravdu kvalitní zákaznický servis a přicházet s dalšími vylepšeními platformy.”

Soutěž „Work, Unleashed 2019“ je otevřená pro developery, designéry a produktové manažery z jedenácti evropských zemí, které zahrnují Bělorusko, Bulharsko, Českou republiku, Chorvatsko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Ukrajinu a Rusko. Všechna navrhovaná řešení musí doplňovat nebo dále rozvíjet Wrike platformu, jasně definovat problém a jeho řešení. Přihlášky musí být podány nejpozději 12. srpna 2019. Deset vybraných finalistů bude oznámeno 20. srpna. Všichni se poté 19. září setkají v Praze, kde proběhne finální výběr a vyhlášení vítězů. Více informací, pravidla a registraci najdete zde.

Nová pobočka Wrike se nachází  v Praze 7 a společnost plánuje, že v ní na konci letošního roku bude pracovat asi 80 zaměstnanců. Během následujících tří let by toto číslo mělo vzrůst na 250.  Nová pobočka bude také fungovat jako středoevropský hub pro rychle rostoucí tým zajišťující výzkum a vývoj.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud