Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

WUG - Akce na prosinec 2013

redakce 02.12.2013

Jak poskytnout pracovníkům bezpečný vzdálený přístup do vaší firemní sítě, aby mohli po večerech provádět testování vyvíjených webových aplikací? Tak o tom je ve zkratce obsah akcí WUG právě pro tento měsíc.

wug-windows-user-group-nahled

Brno - Hands on Lab: Unit Testing

11. prosince 2013, 17:00 – Jiří Pokorný

  • Unit Testování v některých případech přináší zajímavé problémy, kdy uvažujeme, jestli se dá daný problém testovat a když, tak jak bude takový test drahý. Pevně věřím, že otestovat lze téměř vše, takže jsem vybral pár příkladů na kterých si vyzkoušíme napsat testy.

Praha - VPN a Direct Access

11. prosince 2013, 17:30 – Ondřej Ševeček (MCM, MVP) 

  • Přehled technologií vzdáleného přístupu od VPN, PPTP, L2TP, IKE2, SSTP, RDP Gateway, DirectAccess, 802.1× přes PKI k podpoře kryptografie a přihlašování pomocí certifikátů, v rámci implementace VPN, DirectAccess a RD Gateway.

Brno - Vývoj webových aplikací trochu jinak: TypeScript, Knockout JS a RavenDB

13. prosince, 17:00 – Tomáš Herceg (MVP)

  • V posledních 2 letech se ukazuje, že klasickým ASP.NET aplikacím, kde veškerou aplikační logiku zajišťoval server, pomalu odzvání a začínají se prosazovat nejrůznější alternativní technologie založené na javascriptu. Již dnes máme pokročilé javascriptové frameworky, které nám udělají Single Page Application, jiné zase řeší databinding, komunikaci se serverovými REST službami, a podobné technologie se začínají prosazovat víc a víc. 

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud