Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Yelp v České republice

redakce 23.07.2013

Yelp Inc., společnost která spojuje uživatele se skvělými místními podniky, dnes oznámila dostupnost svých služeb v České republice.

Nyní mohou uživatelé v České republice vytvářet účty na Yelp.cz a sdílet své názory o skvělých místních podnicích. Bezplatné aplikace pro iPhone a Android budou k dispozici společně s řadou bezplatných nástrojů pro majitele podniků: Yelp pro majitele podniků http://biz.yelp.cz.

„Češi už běžně hledají informace o místních podnicích na internetu a doposud se museli spoléhat na nevyhovující kombinaci různých zdrojů, aby zjistili skutečné detaily o tom, co na ně čeká,“ řekla Miriam Warren, viceprezidentka pro nové trhy. „Dnes Yelp dorazí do České republiky a bude plně v rukou místních uživatelů. Yelp se stal tím nejlepším poradcem o místních podnicích již v 21 zemích a my se těšíme na jeho stejný rozvoj v České republice.”

Česká republika je jednou z nejúspěšnějších postkomunistických demokracií a její občané jsou vysoce vzdělaní a technicky nadaní. Díky těmto vlastnostem a jejich nadšení pro sdílení a podnikání jsou Češi ideálním publikem pro Yelp, jehož služby je snadno a rychle spojí se skvělými místními podniky.

Hlavní město Praha je jednou z deseti nejpopulárnějších turistických destinací v Evropě a bude cílem počátečního budování Yelp komunity. Stránka bude ale k dispozici po celé České republice a umožní všem obyvatelům sdílet své názory o skvělých i ne tak skvělých podnicích v jejich okolí. Stránka podporuje češtinu, angličtinu, dánštinu, holandštinu, francouzštinu, finštinu, němčinu, italštinu, norštinu, španělštinu, švédštinu, polštinu a turečtinu.

Pro více informací a fotografie Yelp.cz a aplikace pro iPhone a Android navštivte oficiální blog Yelpu (http://officialblog.yelp.com).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme