Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zažijte dechberoucí HDR OLED s novou Xperií XZ3

redakce 25.10.2018

Společnost Sony představila novou vlajkovou loď Xperia XZ3 s inovativním, tenkým bezrámečkovým designem, který perfektně padne do vaší ruky.

Kapitoly článku

Telefon s rozlišením QHD+ disponuje unikátním 6palcovým zaobleným 3D displejem HDR OLED s poměrem stran 18:9, který staví na technologiích televizorů BRAVIA® TV a vy si tak přehrajete videa v maximální kvalitě s hlubší černou, ostřejším obrazem a živějšími barvami. Podmanivý zážitek ze sledování je umocněn reproduktory S-Force Front Surround Sound, které jsou ještě hlasitější než dříve a také Dynamic Vibration Systemem.

Maximální kvalita snímků

Xperia XZ3 disponuje hlavním 19MP fotoaparátem Motion Eye™ a předním fotoaparátem s 13 MP, se kterým pořídíte fantastická selfie. Videa můžete nahrávat ve 4K HDR nebo vyzkoušet Super slow motion ve Full HD s 960 snímky za sekundu. Abyste se nikdy nenudili je tu vylepšená pokročilá funkce 3D Creator nově s výrazy obličeje. Navíc při focení oceníte odolnost telefonu proti vodě i prachu s certifikací IP65/IP68 a Corning® Gorilla® Glass 5.

Chytré technologie pro lehčí život

Vlajková loď nově využívá chytré technologie, například spuštění Smart launch používající umělou inteligenci, se kterým už nikdy nezmeškáte ten správný okamžik, protože se fotoaparát zapne, když telefon zvednete horizontálně. Další chytrou technologií je Side sense, která nabídne vaše nejpoužívanější aplikace v daném místě a čase.

Vybrat si můžete ze tří barevných variant pro každý styl - Black, White Silver, Forest Green

Více na www.sonymobile.com/cz/

claim-xperia-xz3


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud