Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zcela tichý all-in-one od Aceru

redakce 12.05.2017

K dokonalosti přístrojů pro domácnost mnohdy chybí jedna jediná věc: aby nerušily vlezlým hlukem chladicího ventilátoru své okolí. V oblasti počítačů all-in-one se podařilo vyřešit tento problém společnosti Acer.

Ta představila své dva nové modely, elegantní all-in-one počítače s 27" úhlopříčkou dotykové obrazovky, nesoucí označení Aspire U27, a s 23,8" úhlopříčkou, model Aspire Z24. Díky procesorům Intel Core sedmé generace a volitelné paměti Intel Optane poskytují oba počítače ve Windows 10 vysoký výkon a rychlou odezvu, v domácnosti ale zaujmou především svým stylovým vzhledem.

Acer all-in-one Aspire U27.

Acer all-in-one Aspire U27.

Nový model Aspire U27, nesoucí ocenění iF Design Award 2017, se může chlubit ultratenkým tělem s tloušťkou jen 12 mm a elegantním diamantem broušeným kovovým stojanem ve tvaru písmene V. Díky 27" Full HD displeji s širokými pozorovacími úhly (1920 x 1080 px) a speciálně navrženému subwooferu přináší tento počítač podmanivý obraz i úderný zvuk. Po zařízení all-in-one od Dellu se tedy pouští do boje se společností Apple a jejími all-in-one počítači i Acer.

„Jsme nadšeni, že přicházíme s inovativním pasivním chladicím systémem i do all-in-one počítačů,“ řekl Jeff Lee, generální ředitel divize Stationary Computing, IT Products Business, společnost Acer. „Tento chladicí systém umožnil vytvořit ultratenký a akbolutně tichý počítač Aspire U27.“

Aspire U27 používá zcela tiché pasivní chlazení LiquidLoop od Aceru. Pro přenos a odvod tepla se využívá odpařování a kondenzace, což zvyšuje jeho účinnost a prodlužuje životnost produktu, jelikož se eliminuje škodlivé hromadění prachu.

Acer all-in-one Aspire Z24.

Acer all-in-one Aspire Z24.

All-in-one počítač Aspire Z24 je mimořádně tenký (11 mm) s krásně tvarovaným zadním krytem a je hezkým doplňkem jakékoli místnosti v domě. Je osazen grafikou Nvidia GeForce 940MX, která poskytuje dodatečný výkon pro širokou škálu činností; v jeho výbavě nechybí ani optická mechanika.

Počítače Aspire U27 a Aspire Z24 se mohou pochlubit technologií Acer ExaColor, která koriguje barvy a vylaďuje kontrast pro kvalitní, živý a přesný obraz. Kromě toho jsou oba počítače vybaveny technologií Acer BlueLightShield snižující míru vyzařování modrého světla, což pomáhá snížit únavu očí uživatelů, zatímco technologie Acer Flickerless snižuje jejich únavu. Funkce Dolby Audio Premium nabízí při sledování filmů nebo hraní her vynikající zvuk. Chytře řešený kožený držák pro vedení kabeláže se stará o čistý pracovní prostor bez nepořádku, obrazovku lze naklonit v rozmezí od –5° do +25°.

Oba počítače budou u nás k dispozici v srpnu. Acer Aspire U27 za cenu 1299 eur (33 700 Kč) a Aspire Z24 za 899 eur (23 500 Kč).

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud