Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Značka Yenkee spouští vlastní online ligu

redakce 15.02.2018

Právě dnes, ve čtvrtek 15. 2. 2018, se odehraje první turnaj nové Yenkee Ligy na portále ESL gaming ve hře Clash Royale. V průběhu roku 2018 jsou připraveny pro milovníky online her hned dvě sezóny.

V té první je dvanáct turnajů, které končí tím posledním 3. 5. 2018. Pro všechny účastníky je připravena soutěž o kredity, kterými lze následně zakoupit produkty Yenkee.

Hráčů Clash Royale přibývá a Yenkee chce tento fenomén ještě podpořit. Připravila sérii turnajů, které jsou součástí tzv. Yenkee Ligy – nového projektu značky Yenkee v online gamingu. Tento čtvrtek (15.2.) se mohou milovníci této hry těšit na první turnaj spojený se soutěží o IT příslušenství Yenkee.

Čím více účastí, tím lepší cena. Každý hráč Clash Royale sbírá za svoje umístění body, které může vyměnit za libovolné produkty Yenkee, výrobce IT příslušenství. Za zmínku stojí například herní myši Overlord a Resistance se špičkovým senzorem Avago, 4000 DPI a extrémně odolnými mikrospínači Omron.

Yenkee hodlá tento rok vstoupit do světa online gamingu hned s několika projekty. „Chceme navázat na vlnu Bitvy Barev z minulého roku a nadále spolupracovat s YouTube herní komunitou. První vlaštovkou je turnaj v Clash Royale, který se koná již 15.2., a odstartuje tak první sezónu Yenkee Ligy. Její pokračování je naplánováno na podzim, o hře se ještě rozhodneme,“ doplňuje Goran Setler, zástupce značky Yenkee.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud