Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Acer Iconia Tab 10 - lepší obraz i zvuk

Pavel Trousil 30.05.2016

Společnost Acer představila tablet Acer Iconia Tab 10 s pokročilou audiovizuální zábavu a vyšším výkonem. Zařízení má například čtyři dopředu hrající reproduktory s technologií DTS-HD Premium Sound, přesnou dotykovou plochou a Full HD displej s technologií IPS.

Iconia Tab 10 má rozměry 259 × 167,5 × 8,985 mm a je vybaven 2 GB paměti RAM a až 32GB úložiště (rozšiřitelné prostřednictvím karet microSD). Pohání jej čtyřjádrový 64b procesor MediaTek MT8163A a běží na operačním systému Android 6.0 Marshmallow. Podle výrobce nabídne více než osmihodinovou výdrž na baterii.

Tablet je dále vybaven čtveřicí dopředu hrajících reproduktorů Acer Quadio s funkcí DTS-HD Premium Sound , která zahrnuje dekodér DTS-HD, virtuální prostorový zvuk a různá vylepšení zvuku. Pro poslech se sluchátky je tablet vybaven tak, aby nabídnul podporu 5.1 headsetů, což umožňuje poslech prostorového zvuku. Na jednom z boků zařízení najdete tlačítko MediaMaster, které uživatelům umožňuje rychlou volbu nejvhodnějšího nastavení obrazu i zvuku při různých scénářích používání. Díky microHDMI výstupu a podpoře bezdrátového obrazu Wireless Display je připojení k většímu multimediálnímu systému (jako je domácí kino či prezentační obrazovka) velmi snadné.

10" Full HD displej je řízen procesorem pro zpracování obrazu MediaTek MiraVision. To v kombinaci s technologií IPS (In-Plane Switching) znamená, že jsou barvy více konzistentní a přesnější, a to i z širokých pozorovacích úhlů. K dispozici je dvojice kamer: 2Mpx přední kamera a 5Mpx zadní fotoaparát s automatickým ostřením. Díky funkci EZ Snap lze okamžitě pořídit snímek sevřením tří prstů. Acer Iconia Tab 10 (A3-A40) bude k dispozici v červnu za cenu od 5 990 Kč.  


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud