Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Acronis Backup 12.5 s ochranou proti ransomwaru

redakce 01.06.2017

Acronis Backup 12.5 je novinka pro zálohování podnikových dat s nejvyšší úrovní ochrany a pro IT infrastruktury všech velikostí. Nový Acronis Backup 12.5 přichází ve dvou edicích, Standard a Advanced, a s možností snadného upgradu.

Jde o rychlé, spolehlivé, ucelené a cenově výhodné zálohovací řešení dostupné na trhu. Umožňuje malým podnikům a organizacím začít s edicí Acronis Backup 12.5 Standard a podle aktuálních požadavků infrastruktury ji škálovat na Acronis Backup 12.5 Advanced pouhou změnou licenčních klíčů. Acronis Backup 12.5 v porovnání se srovnatelnými konkurenčními nabídkami snižuje náklady až o 30 %. Spolehlivost technologie byla prověřena již u 50 tisíc uživatelů, kteří nasadili Acronis Backup ve verzi 12 uvedenou v červenci 2016.

Nové funkce v edici Acronis Backup 12.5 Advanced

Nová verze, která staví na snadné ovladatelnosti, spolehlivosti a hybridní cloudové architektuře řešení Acronis Backup 12, přináší nové pokročilé funkcionality vytvářející výkonné řešení se širokou funkčností a podporou více než 20 aktuálních platforem. Ty mj. zahrnují Windows, Office 365, Azure, Linux, Mac OS X, Oracle, VMWare, Hyper-V, Red Hat Virtualization, Linux KVM, Citrix XenServer, iOS a Android.  Obsahuje následující vylepšení:

•             Centralizovaný webový dashboard pro celou infrastrukturu.

•             Administrační role a delegování pro distribuovanou infrastrukturu.

•             Podpora pro 6 hypervizorů k poskytnutí možnosti migrace.

•             Automatizovaná obnova na holé železo a správa bootovacích médií na dálku s cílem zkrácení času obnovy na vzdálených lokalitách.

•             Snapshoty SAN úložišť pro nižší úroveň využívání hypervizorových zdrojů.

•             Zálohování systémů Oracle a granulární obnova.

•             Pokročilá podpora páskových médií pro vyšší granularitu a jednodušší správu.

•             Pokročilé reportování pro detailní přehledy a potřeby požadavků na compliance.

•             Možnosti Disaster Recovery pro obnovu kritických dat lokálně i v cloudu.

•             Proces validace záloh zajišťující jejich obnovitelnost.

•             Acronis Notary k potvrzení autentičnosti dat.

„Acronis Backup 12.5 je první podnikové zálohovací řešení se spotřebitelsky vyhlížejícím uživatelským rozhraním,“ řekl Jason Buffington, senior analytik z Enterprise Strategy Group. „Kompletně chrání veškerá data a umožňuje snadnou správu ze strany IT administrátora či firemního vlastníka. Jeden počítač nebo tisíc, fyzické či virtuální systémy, lokální či cloudová úložiště – toto robustní řešení pracuje stejně dobře u organizací všech velikostí.“

Nově v edicích Standard a Advanced

Podniky všech velikostí budou moci využít mnoho z více než 170 inovací obsažených v obou verzích, které podporují hybridní cloudové prostředí a odlišují Acronis od své konkurence. Nejvýznamnější novinky:

•             Personalizované dashboardy pro rychlý přehled o zálohované infrastruktuře.

•             Acronis Active Protection k zastavení ransomwarových útoků.

•             Acronis Instant Restore pro obnovu během 15 sekund.

•             Acronis vmFlashback pro rychlou inkrementální obnovu virtuálních strojů.

„Klíčovou funkčnost nové verze Acronis Backup 12.5 z našeho pohledu představuje ochrana před ransomwarem,“ řekl Martin Kostolány, správce sítě ve společnosti Armaturka Krnov. „Sami jsme byli v minulosti terčem útoku vyděračského softwaru a díky technologii Acronis jsme se vyhnuli fatálním následkům v podobě ztráty výrobních dat. Funkce Acronis Active Protection integrovaná v nové verzi umožní odvrátit napadení ransomwarem v samotném počátku a ušetřit si spoustu nepříjemností, nákladů a drahocenného času.“

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud