Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Aktualizace Zoner Photo Studia X

Martin Kučera 21.03.2017

Zoner Photo Studio X přináší jarní aktualizaci s novými funkcemi i službami.

V rámci předplacené licence produktu Zoner Photo Studio X si mohou uživatelé ve všech jazykových mutacích stáhnout jarní aktualizaci, která přináší zásadní zlepšení v práci s výběry pomocí štětcových filtrů a v nových možnostech postupného zpřesňování výběru. Díky tomu se výrazně usnadní jak dílčí úpravy na snímku tak i práce ve více vrstvách při přenášení objektů. Výrazný posun zaznamenala i oblíbená funkce automatického zlepšení fotografií a rychlých úprav.

Další novinku lze najít při práci s tracklogy v mapách, které lze nyní manuálně upravovat. Zoner také představil nového partnera, který pro firmu vyrábí papírové fotografie a různé reklamní a upomínkové předměty s fotografiemi.

Přes výhrady tradičních uživatelů ZPS k modelu ročních přeplacených licence zástupci Zoneru vyvrátili možný odliv zákazníků a naopak si pochvalovali zájem zákazníků na nových trzích. Nejrychleji rostoucím odbytištěm je pro Zoner sousední Německo.

Majitelé dvou posledních verzí ZPS 17 a 18 mohou na předplacený model licence přejít za zvýhodněných podmínek, než vyprší jejich dvouletá technická podpora. Více na www.zoner.cz >>


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud